reklama
reklama
Aktualności Biznes

Firma ELEXENERGY w Lęborku zajmuje się szeroko pojętą elektrotechniką!

Firma ELEXENERGY w Lęborku zajmuje się szeroko pojętą elektrotechniką!

ELEXENERGY to rodzinna firma od lat zajmująca się szeroko pojętą elektrotechniką.  Firma posiada wszystkie wymagane uprawnienia i wciąż się szkoli by usługi oraz doradztwo były na jak najwyższym poziomie.

reklama

ELEXENERGY świadczy usługi w zakresie kompleksowych instalacji
w budynkach mieszkalnych i przemysłowych
.

ELEXENERGY jest firmą specjalizująca się w doradztwie, projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych!

Instalacje fotowoltaiczne, są dzisiaj nieodłącznym elementem każdego domu i firmy szukającej oszczędności w opłatach za energię elektryczna.

Zaufaj ELEXENERGY i produkuj swój prąd!

Ponadto firma oferuje:

POMIARY ELEKTRYCZNE

Wykonuje pomiary instalacji elektrycznych w zakresie:

  • Badanie rezystancji izolacji
  • Badanie  zabezpieczeń rożnicowo-prądowych,
  • Pomiary natężenia oświetlenia,
  • Badanie elektronarzędzi,
  • Badanie ciągłości PE.

Do wykonanych pomiarów ELEXENERGY wystawi odpowiednie dokumentacje. Ważne, aby regularnie wykonywać pomiary w swoim domu i firmie!

OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ I MATY GRZEWCZE

Rosnąca popularność tego typu systemów grzewczych wynika z uniwersalnego charakteru instalacji oraz gwarantowanego, szybkiego rozgrzania podłogi pokrytej gresem, płytkami ceramicznymi, terakotą czy marmurem.
Można je wykorzystywać zarówno do podstawowego, jak i dodatkowego dogrzewania łazienek, kuchni, salonów, przedpokojów oraz wielu innych pomieszczeń w domach, biurach czy obiektach użytkowych.

POMPY CIEPŁA

Poszukujesz nowoczesnego, bezobsługowego i taniego ogrzewania?
Ogrzej swój dom za pomocą pompy ciepła typu powietrze – woda. Pompy ciepła mogą z powodzeniem ogrzewać również istniejące domy, w których zastępują takie źródła ciepła jak kotły na węgiel, kotły olejowe czy kotły gazowe. Uwzględniając obecny rodzaj i stan instalacji grzewczej, izolacyjność budynku, parametry ogrzewania i przyzwyczajenia mieszkańców – należy dobrać odpowiednią pompę ciepła.

Pompa ciepła świetnie współpracuje z instalacją fotowoltaiczną. Jest to przełom w ogrzewnictwie, że każdy może sam wyprodukować sobie „paliwo” które napędza swój system grzewczy.

MONITORING I SYSTEMY ALARMOWE

Planujesz zadbać o bezpieczeństwo swojego domu, punktu handlowego, firmy lub innego obiektu? Podstawa to niezawodny system monitoringu. Rejestracja obrazu z kamer do monitoringu to prosty sposób na to, aby odstraszyć potencjalnego włamywacza, móc zareagować w sytuacji zagrożenia i zyskać dowody potrzebne np. przy współpracy z policją.

ELEXENERGY doradzi, dobierze i zamontuje monitoring lub system alarmowy! Ponadto otrzymasz wysokiej jakości sprzęt, ale również szeroką ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu bez problemu skompletujesz idealny system monitoringu.

Dowiedz się więcej i wejdź na www.elex-energy.pl

Lub zadzwoń: 881 576 780

Firma ELEXENERGY znajduje się przy:
ul. Nadmorska 14AB/3
84-300 Lębork

Artykuł na prawach ogłoszenia

POLECAMY
 
close-link