02/12/2023
Aktualności Kultura

Hotel SALTIC w Łebie zaprasza na ECO FESTIWAL!

Hotel SALTIC w Łebie zaprasza na ECO FESTIWAL!

Festiwal eko to wydarzenie, podczas którego promuje się ekologię i ochronę środowiska oraz prezentuje produkty i usługi związane z tymi tematami. Saltic Eco Festiwal to wspaniała okazja, aby odkryć produkty z naszych lokalnych, ekologicznych gospodarstw, a ulubione zabrać ze sobą do domu jako pamiątka z pobytu w Saltic Łeba.

reklama

Jest to inicjatywa hotelu, którzy tworzą to wraz z naszą fundacją „Lubię To”. Celem jest stworzenie takiej holistycznej przestrzeń informacyjno-handlową dla gości hotelu oraz dla potencjalnych klientów z zewnątrz.

Goście będą mogli skosztować i nabyć produkty pochodzące z certyfikowanych kaszubskich gospodarstw ekologicznych oraz od firm, które swoje działania opierają na ekologii.  

Swój udział potwierdziło ok 15 wystawców, głównie z ofertą produktów regionalnych: kaszubskie wędliny, miody, ryby, octy, kiszonki, przetwory, piwo, wino, kozie sery, pieczywo, kolagen, dziczyzna, chlorofil, naczynia biodegradalne, eklektyczne rowery, świece sojowe, chemia eco, biżuteria z bursztynem, wyroby z eco skóry, naturalne kosmetyki, woda alkaliczna.

Saltic Resort & SPA Łeba to nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany na uboczu Łeby między morzem, a jeziorem Sarbsko w otoczeniu lasu sosnowego. Idealne miejsce na wypoczynek w stylu eko i slow dla wszystkich miłośników przyrody.

Wydarzenie poprowadzi redaktor naczelny magazynu Gastronom Wybrzeża Ireneusz Damps, który jest miłośnikiem naturalnych produktów.

Saltic Eco Festiwal odbędzie się dnia 05.02.2023 r.
od godziny 09:00 do 15:00.

reklama