16/06/2024
Aktualności Kultura

André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok we „Fregacie”!

André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok we „Fregacie”!

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na retransmisję koncertu „André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok”. Zapis tego wspaniałego wydarzenia w wykonaniu maestra ubóstwianego przez miłośników muzyki i widzów kinowych na całym świecie zobaczymy na ekranie Kina „Fregata”
23 stycznia oraz 6 lutego 2023 roku.
Początek o godzinie 18. Bilety w cenie 30 złotych dostępne są w kasie Kina oraz
za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl

reklama

OPIS
Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

reklama
reklama