reklama
reklama
Aktualności

Inteligentne rolety SMART? IMPEROLL

Inteligentne rolety SMART? IMPEROLL

Firma IMPEROLL znajduje się w Sierakowicach. Jest jednym z liderów na krajowym rynku osłon okiennych. Już od kilkunastu lat produkują i instalują najwyższej jakości rozwiązania wewnętrzne i zewnętrzne.

reklama

IMPEROLL zaprasza do nowoczesnego showroomu, przy ulicy Łąkowej 25 w Sierakowicach. Miejsce, w którym zapoznasz się z wszystkimi systemami osłon okiennych, od rolet tradycyjnych po plisy, rolety rzymskie czy żaluzje. Katalogi wszystkich produktów z dostępnymi tkaninami, których jest łącznie ponad 1000. Personel chętnie doradzi jaki system będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Wykonywany jest także pomiar i montaż na życzenie klienta. Doradca handlowy pomoże Ci w doborze produktów.
Zewnętrzne:
– rolety zewnętrzne
– rolety screen
– bramy garażowe,
– żaluzje fasadowe
– markizy
– moskitiery
Wewnętrzne:
– plisy
– rolety wewnętrzne
– żaluzje drewniane, aluminiowe, bambusowe
– rolety rzymskie
– rolety dzień-noc
Wszystkie dostępne produkty, systemy będziesz mógł zobaczyć w showroomie.

Najnowszym produktem firmy IMPEROLL inteligentne rolety z MOTIONBLINDS!
Systemy osłon okiennych SMART czyli zautomatyzowane rolety to nie tylko komfort i styl. To właśnie te rolety zapewniają bezpieczny i energooszczędny dom!

Rolety SMART sterowane są za pomocą aplikacji, głosowo, przy pomocy pilota ale także za pomocą łańcuszka – przez pociągnięcie. Prostota i łatwość obsługi sprawiają, że każdy poradzi sobie z tymi systemami. Obsługa przez aplikację jest bardzo intuicyjna i jasna. Rolety SMART współpracują głosowo z inteligentnymi asystentami domowymi takimi jak Amazon Alexa, Apple Siri, Google Home, Smart Things i IFTTT. Dzięki takim rozwiązaniom możesz zmienić pozycję rolet nie odrywając wzroku od książki.
Rolety SMART sterowane są również za pomocą tradycyjnych pilotów.

Inteligentne rolety mogą stać się częścią ekosystemu Twojego smart domu. Czy wiesz, że Twoje osłony mogą również współpracować z oświetleniem lub z systemem ogrzewania? Rolety SMART automatycznie dostosowują swoją pozycję do zmian temperatury oraz dzięki stałym scenariuszom do Twojego rytmu dnia. Inteligentne rolety gwarantują izolację wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem a tym samym redukcję kosztów zużycia energii. Ty oszczędzasz dodatkowo czas, który możesz poświęcić rodzinie lub swojej pasji.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź na: www.imperoll.pl
Facebook: www.facebook.com/imperoll
Telefon: 586847792 , 583080297

IMPEROLL znajduje się:
ul. Łąkowa 25,
83-340 Sierakowice

Czynne 8:00-16:00

Tekst na prawach ogłoszenia

Odpowiedz

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECAMY
 
close-link