13/04/2024
Aktualności Biznes

USŁUGI RACHUNKOWE s.c. Krystyna Budkowska & Anna Dankowska w Lęborku

USŁUGI RACHUNKOWE s.c. Krystyna Budkowska & Anna Dankowska w Lęborku

Korzystanie z usług księgowych to dla części firm codzienność, dla innych duża decyzja o zmianie dotychczasowego modelu działania.

reklama

Niezależnie jednak od tego czy korzystałeś już z zewnętrznej księgowości dla firm, czy dopiero planujesz taką zmianę to sukces zależy od wyboru partnera oferującego prowadzenie księgowości w sposób dopasowany do Twoich oczekiwań.

USŁUGI RACHUNKOWE s.c. Krystyna Budkowska & Anna Dankowska w Lęborku świadczy pełny zakres usług w ramach księgowości. Rozlicza firmy o różnych formach i profilach działalności oraz buduje efektywne systemy raportowania danych finansowych. Dzięki nowoczesnemu i elastycznemu podejściu do zagadnień księgowości BIURO skupia się nie tylko na procesowaniu danych dla potrzeb fiskalnych, ale także tworzy dla naszych Klientów narzędzia, dzięki którym stają się bardziej konkurencyjni na rynku.

BIURO obsługuje zarówno firmy rozliczające pełną księgowością na podstawie polskich i międzynarodowych aktów prawnych, jak i firmy rozliczające się przy pomocy uproszczonych metod księgowości (podatkowa księga przychodów i rozchodów, ryczałt, karta podatkowa). Świadczy kompleksowe usługi księgowe i podatkowe, w tym między innymi rozliczenia VAT UE, VAT OSS, budżetowanie, przygotowywanie sprawozdań dla GUS, NBP i PFRON.

Kadry i płace

Biuro profesjonalnie prowadzi, doświadczony dział kadr i płac. To duża dogodność zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Oprócz naliczania wynagrodzeń i sporządzania deklaracji do ZUS wyręczają klientów we wszelkich obowiązkach związanych z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

reklama

Dowiedz się więcej:
Usługi Rachunkowe s.c.
Krystyna Budkowska & Anna Dankowska
Aleja Wolności 35, 84-351 Lębork
Tel: 59 862 88 90

Tekst na prawach ogłoszenia

reklama
Następny artykuł

POLECAMY
 
close-link