reklama
reklama
Aktualności Kultura

VI edycja nocnego rajdu po Lęborku „Krok po kroku bezpiecznie po zmroku”!

VI edycja nocnego rajdu po Lęborku „Krok po kroku bezpiecznie po zmroku”!

LOT „Ziemia Lęborska-Łeba” serdecznie zaprasza lęborczan i nie tylko do udziału w szóstej edycji nocnego rajdu po Lęborku „Krok po kroku bezpiecznie po zmroku”, który odbędzie się 25 listopada 2022r. Zbiórka o godz. 17.00 na Placu Pokoju w Lęborku.

reklama

Uczestnicy, prowadzeni przez pana Ireneusza Krawca, prezesa lęborskiego Koła Przewodników PTTK, odwiedzą zabytkowe śródmieście Lęborka oraz zrewitalizowane miejskie parki w efektownym wieczornym wystroju, a także zapoznają się z historią i anegdotami związanymi z najciekawszymi obiektami na trasie. Ważnym aspektem wędrówki będzie ponadto krótka prelekcja dotycząca zapoznania wszystkich biorących udział w rajdzie z zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym używania po zmierzchu elementów odblaskowych.

Finałowym akcentem imprezy będzie posiłek regeneracyjny na terenie rekreacyjnym przy tzw. Starym Basenie, gdzie – przy wspólnym ognisku – każdy z uczestników skosztuje pieczonej kiełbaski.

Prosimy o dokonywanie zgłoszeń telefonicznie (500 180 012) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (biuro@kartony.lebork.ns48.pl) do dnia 22.11.2022 r. 

źródłó: LOT Ziemia Lęborska

Odpowiedz

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *