reklama
reklama
Aktualności Biznes

Leszczyński SYSTEMS. Rodzinna firma, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania!

Leszczyński SYSTEMS. Rodzinna firma, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania!

Leszczyński SYSTEMS to firma, która oferuje niezawodne systemy na miarę XXI wieku, przeznaczone zarówno dla domu, jak i dla firm i instytucji. Zapewnia swoim klientom komfortowe, ekonomiczne, ekologiczne systemy.

reklama

Dlaczego Leszczyński SYSTEMS? Wybierając firmę Leszczyński Systems, która jest Corab Partnerem inwestor ma pewność, że:

  • oferują kompleksową obsługę,
  • montaż wykonamy z zachowaniem najwyższych standardów,
  • posiadają najwyższe umiejętności i duże doświadczenie,
  • udzielają realnych gwarancji,
  • zapewniają atrakcyjne formy dofinansowania: kredyty na preferencyjnych warunkach, leasing czy pomoc w zdobyciu dofinansowania,
  • prowadzią serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • stosują najwyższej jakości komponenty.

Firma wciąż podnosi swoje kwalifikacje w trosce o jak najwyższy poziom obsługi klientów.

Usługi:
Fotowoltaika -technika, która zajmuje się przetwarzaniem światła słonecznego w energię elektryczną. Jednym słowem niekończąca się energia i darmowy prąd.

Inteligentne domy wyposażone są w czujniki i detektory oraz w zintegrowany system zarządzania wszystkimi instalacjami. W tych systemach ogranicza Nas tylko wyobraźnia.

Pompy ciepła – system ekologiczny i oszczędny. Zadaniem pompy ciepła jest uzyskanie ciepła z odnawialnych źródeł energii (powietrza, wody, gruntu). Uzyskane ciepło zostanie wykorzystane do ogrzewania pomieszczeń i wody lub na chłodzenie budynku latem.


Ogrzewanie podczerwienią – ten rodzaj ogrzewania z zastosowaniem folii grzewczej, może służyć jako ekonomiczne i podstawowe ogrzewanie pomieszczeń.


Rekuperacja / Wentylacja – stosowana w domach jednorodzinnych ma na celu zmniejszenie zużycia energii, a także regulację i stabilizację dobowej temperatury wnętrz. Rekuperacja zmniejsza energetyczne zapotrzebowanie budynku jednocześnie zapewniając stałą wentylację pomieszczeń.

Instalacje elektryczne – profesjonalne usługi elektryczne i teletechniczne. Firma oferuje standardowe instalacje elektryczne, a także dokonuje pomiarów instalacji oświetleniowych i elektrycznych.


Ładowarki samochodowe/Stacje ładowania samochodów elektrycznych – w ofercie dostępne są ładowarki do samochodów elektrycznych m.in. firmy WEBASTO. Odznaczają się wysoką jakością, posiadają możliwość montażu ściennego i za pomocą stojaka podłogowego, mają szeroki zakres maksymalnej mocy ładowania, wysoką klasę ochrony IP. Koszty ładowania pojazdów można obniżyć korzystając z własnego prądu wytworzonego przez instalację fotowoltaiczną.

Magazyny energii do fotowoltaiki – są integralną częścią całego systemu. Pozwalają na zupełną niezależność od dostawców energii. Dzięki nim istnieje możliwość pozyskiwania prądu tam, gdzie przyłączenie do sieci nie jest możliwe.

Leszczyński SYSTEMS oferuje wiele możliwości finansowania m.in. systemu fotowoltaicznego, tak aby umożliwić własną produkcję energii elektrycznej każdemu, jednocześnie dostarczając korzyści finansowych. Współpracują z kilkoma bankami w zakresie kredytów na eko rozwiązania i inne oferowane systemy. Decydując się na wybór systemów firmy Leszczyński Systems jako instalatora, inwestor uzyskuje preferencyjne warunki finansowe.

Wejdź także na www.lebork24.info/2022/10/23/budowa-eko-domow-innowacyjne-budowanie-domow-leszczynski-invest/, aby zapoznać się z innymi usługami firmy.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź na: www.leszczynskisystems.pl
Obserwuj na Facebooku: https://www.facebook.com/LeszczynskiSystems
Lub zadzwoń: 669777999

Biuro Leszczyński Systems znajduje się na
ul. Staromiejska 17E (Galeria Delfino 3 piętro)
84-300 Lębork

Tekst na prawach ogłoszenia