Aktualności

„Zielona Symfonia”… najlepsza kwiaciarnia z pasją !

„Zielona Symfonia”… najlepsza kwiaciarnia z pasją !

Pani Aleksandra Czaja z Lęborka jest florystką z pasją, działającą w branży od wielu lat. Jest absolwentką szkoły florystycznej oraz licznych szkoleń pod okiem najlepszych mistrzów sztuki układania i aranżacji kwiatów. W swojej kwiaciarni „Zielona Symfonia” realizuje najbardziej oryginalne pomysły na bukiety, wiązanki ślubne i inne kompozycje florystyczne. Pani Ola bardzo dba, żeby wybór kwiatów w jej lokalu był szeroki, a one same zawsze świeże i pięknie się prezentujące. Dobry florysta nie ogranicza się jednak tylko do nich.

reklama

W swojej ofercie Zielona Symfoniaposiada wiązanki ślubne i okolicznościowe, florystykę funeralną, dekoracje aut i kościołów, śluby, imprezy okolicznościowe, kwiaty doniczkowe, stroiki świąteczne oraz niezwykle interesujące upominki. Prawdziwą gratką dla klientów są przygotowywane osobiście przez panią Olę… lasy i ogrody w słojach, które są nie tylko wyjątkową dekoracją każdego mieszkania, ale też zaskakującym pomysłem na prezent dla drugiej osoby. W dodatku są one łatwe w pielęgnacji, co działa na klientów jako dodatkowa zachęta.

Zielona Symfonia prowadzona jest przez prawdziwą artystyczną duszę, która oprócz roślin, kocha też codzienny kontakt z drugim człowiekiem i uczyni wszystko aby było to miejsce przyjazne dla ludzi… Uzupełnieniem bogatej oferty florystycznej jest również poczta kwiatowa na każdą okazję i dowóz kwiatów pod wskazany adres…

Chcesz wiedzieć więcej ?

Zadzwoń > 609-542-056

lub wejdź na naszą stronę na FB >

https://www.facebook.com/Kwiaciarnia-Zielona-Symfonia-103524102127508

Tekst na prawach ogłoszenia;   

reklama
POLECAMY
 
close-link