reklama
Aktualności

Szkoła Policealne Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Lęborku !

Szkoła Policealne Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Lęborku !

Szkoła Policealna Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Lęborku, mocno wpisała się w pejzaż edukacyjny miasta. Oferta szkoły skierowana jest do głównie osób, które ukończyły szkołę średnią (matura nie jest wymagana) i chcą dalej kontynuować naukę, do osób, które chcą uzupełnić swoje wykształcenie zawodowe oraz do osób które poszukują pracy w atrakcyjnych zawodach.

reklama

Oferta szkoły jest bardzo szeroka, szczególnie w specjalnościach medycznych i społecznych. Szkoła kształci w zawodach, które służą społeczeństwu: higienistka stomatologiczna, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun medyczny, opiekun osoby starszej, opiekun w domu opieki społecznej, opiekunka dziecięca, opiekun środowiskowy, terapeuta zajęciowy, technik usług kosmetycznych, technik masażysta i technik administracji. Nasi absolwenci pracują w szpitalach, domach opieki społecznej, gabinetach masażu, gabinetach odnowy biologicznej, gabinetach kosmetycznych, żłobkach przedszkolach a także w ośrodkach pomocy społecznej.

Szkoła dysponuje bardzo dobrze wyposażonymi pracowniami. Może pochwalić się również różnorodnym i wysokiej jakości sprzętem do kształcenia praktycznego. Pracownie wyposażone są też w  wysokiej jakości sprzęt multimedialny – tablice, monitory, laptopy dla uczniów i nauczycieli. Wszystkie te działania mają na celu podnieść jakość kształcenia w szkole. Szkoła posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nauczyciele stale rozwijają swoje kompetencje, o czym świadczy m.in. wynik egzaminu zawodowego. Słuchacze odbywają praktyki u przedsiębiorców prywatnych, jak i w instytucjach państwowych. Szkoła pośredniczy też w zatrudnianiu swoich absolwentów w kraju i za granicą. Zajęcia odbywają się w weekendy a nauka jest całkowicie bezpłatna !

www.policealna.lebork.pl, tel. 501763701

1 Komentarz

    Szanowni Państwo, wyjaśnijcie proszę wszystkim bliżej, nie tylko ewentualnym zainteresowanym, co się kryje za następującymi zawodami: „…terapeuta zajęciowy, technik usług kosmetycznych, technik masażysta i technik administracji.” – co to jest za rodzaj pracy?
    Czy Państwo rozumiecie jakie cechy psychologiczne charakteru powinny posiadać osoby chcące uzyskać pracę w następujących zawodach: „…higienistka stomatologiczna, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun medyczny, opiekun osoby starszej, opiekun w domu opieki społecznej, opiekunka dziecięca, opiekun środowiskowy,…”.
    To na to trzeba przede wszystkim zwrócić swoja uwagę!

Komentarze są wyłączone.

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link