reklama
Aktualności

Zagraj w chińczyka XXL!  LABIRYNT Łeba.

Zagraj w chińczyka XXL!  LABIRYNT Łeba.

Wiesz skąd się wziął chińczyk? Gra planszowa przeznaczona dla dwóch, trzech lub czterech osób. Gra powstała na podstawie hinduskiej gry pachisi na przełomie 1907 i 1908 roku w Niemczech, a jej autorem jest Josef Friedrich Schmidt. 1907 r. monachijczyk Josef Friedrich Schmidt wymyślił tę grę, żeby jego trzech, bardzo żywych synów, miało jakieś zajęcie. Pionki wydłubał z drewna, planszę zrobił z pudła na kapelusze. Pomimo, że gra zrobiła furorę w jego rodzinie, Schmidt bezskutecznie szukał na nią kupców.

reklama

Łebie przy ulicy Wspólnej znajdziesz specjalny magiczny ogród gier! W którym są labirynty klasyczne, gry zręcznościowe, logiczne czy łamigłówki, a to wszystko w formacie XXL. Chińczyk, Szachy Jenga, Bule, Bierki, Cymbergaj, Zbijanie Budowli, Rybki i wiele innych propozycji jest dostępne dla odwiedzających, oczywiście w cenie biletu!

Przeżyjesz przygodę także w największym naturalnym labiryncie mający 5000 metrów kwadratowych. Celem przygody jest wejście na platformy widokowe, zdobycie wszystkich 4 celów oraz dojście do środka labiryntu, jednak to nie jedyna atrakcja tego miejsca!

Dodatkowo wszystkie szkoły i przedszkola mają specjalne zniżki na zajęcia z animatorem, który zajmie czas dzieciom i sprawi, że zabawa wciągnie je jeszcze bardziej.

Labirynt otwarty jest od godziny 10.00 do 20:00

Cennik:
Bilet normalny – 35 zł
Bilet ulgowy – 27 zł
Bilet grupowy – 20 zł od osoby
Dzieci do lat 4 – wejście za darmo

Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź na www.lebalabirynt.pl
Lub zadzwoń: 531121697

[PROMOCJE do -50%] Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę