Aktualności

XII International Motorcycle Rally „Bike Week Łeba 2022” !

XII International Motorcycle Rally „Bike Week Łeba 2022” !

W dn. 11-15.08.br, już po raz XII odbędzie się w Łebie „Największy Zlot Motocykli Nad Bałtykiem”. Przez cztery dni koncertowe na dużej scenie zagrają gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in.: Big Cyc, Dr Misio, TSA, Hollywood Rose i wiele innych. Zlot poprowadzi, znany wszystkim z ciętego języka i wyrafinowanego dowcipu Krzysztof Skiba. Na zlocie nie zabraknie też widowiskowych przejazdów ulicami miasta. W tym roku odbędą się aż cztery parady motocyklowe, trzy wieczorne i jedna nocna z pochodniami. Jak co roku odbędą się liczne konkurencje sprawnościowe oraz  prezentacje ciekawych motocykli i trajek.

reklama

Bike Week Łeba” odbędzie się w tym samym miejscu, co w latach poprzednich, na dużym zielonym terenie przy ul. Turystycznej, 5 hektarów w samym centrum miasta – blisko głównego deptaka, Słowińskiego Parku Narodowego, a przede wszystkim naszego pięknego polskiego morza. Na uczestników czekać będą wyjątkowe pamiątki: metalowe znaczki, naszywki, koszulki, naklejki, magnesy, torby bawełniane oraz pierwszy raz wprowadzone chusty. Na terenie imprezy powstanie aleja handlowa z gadżetami motocyklowymi, skórami, butami i innymi akcesoriami motocyklowymi. Nie zabraknie też stoisk z pysznym jedzeniem i napojami.

Organizatorzy gwarantują pole namiotowe z sanitariatami, kontenery prysznicowe z ciepłą wodą, umywalki i toalety. Obiecują też zadbać o bezpieczne powroty do domów, dlatego też przez cały czas dostępny będzie alkomat, aby można było sprawdzić poziom wydychanych promili… Szczegółowy program imprezy w załączeniu…

reklama
POLECAMY
 
close-link