reklama
Aktualności

Chwila nieuwagi, tak doszło do kolizji przy ul. Krzywoustego

Chwila nieuwagi, tak doszło do kolizji przy ul. Krzywoustego

Każdy kto siada za kierownicą pojazdu powinien odpowiednio skupić się na drodze. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do kolizji. Tak było wczoraj w przypadku kierowcy dostawczego iveco, który najechał na tył osobowej hondy. Osobówką podróżowała czteroosobowa rodzina, w tym 3-letnie dziecko. Na szczęście obyło się bez obrażeń. Ale żaden z uczestników zdarzenia kontynuować podróży już nie mógł.

reklama

Z ustaleń policjantów wezwanych na miejsce kolizji, do jakiej doszło w piątek około godziny 13:00 na ulicy Krzywoustego w Lęborku wynika, że kierujący dostawczym iveco 49-latek nie zachował bezpiecznej odległości od jadącej przed nim osobowej hondy i najechał na jej tył. W wyniku zderzenia w osobówce rozbiła się tylna szyba. Samochodem podróżowała 4-osobowa rodzina, w tym 3-letnie dziecko, ale na szczęście nikt nie został ranny. Obydwaj kierujący zostali poddani przez mundurowych badaniu alkotestem. Byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci nałożyli na kierowcę iveco mandat karny w wysokości 1500 zł i zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Pamiętajmy! Na drodze nie jesteśmy sami. Nasze nieodpowiedzialne zachowanie, pośpiech czy rozkojarzenie, zwłaszcza przy zmiennej aurze, może doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia, które w konsekwencji zaważy na czyimś zdrowiu lub życiu.

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link