reklama
Aktualności

I jak tu nie wierzyć w działania służb miejskich!

I jak tu nie wierzyć w działania służb miejskich!

Jak poinformowali wczoraj naszą redakcję mieszkańcy Lęborka, praktycznie w trakcie trwania „XXXIX Sesji Rady Miejskiej”, doszło do niezwykłego, jak na nasze miasto zdarzenia.

reklama

Oto bowiem z jednej strony na bulwarze nad rzeką Łebą, między budynkiem sądu a tzw. „przepławką” już kilka dni temu doszło do groźnie wyglądającego podmycia brzegu rzeki, które mogło mieć fatalne następstwa dla dzieci i innych mieszkańców naszego miasta. Sprawę do UM zdążyło już zgłosić, co najmniej kilku mieszkańców Lęborka. Jak się jednak okazało, w czasie kiedy na środowej sesji rady miejskiej, przewodniczący RM – Jarosław Litwin wspominał o całej tej sprawie, odpowiednie służby miejskie dokonywały już błyskawicznej naprawy (!). Trzeba przyznać, że takie działania zawsze będą cieszyły oko mieszkańców, co wiecej, zaistniała sytuacja przywraca wiarę, że wspólnymi siłami można dla naszego miasta uczynić wiele dobrego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.