reklama

Dnia 29 kwietnia br. z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca w naszym mieście odbył się XI Ogólnopolski Festiwal Tańca. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęli: Burmistrz Miasta Lęborka Witold Namyślak oraz wójt gminy Nowa Wieś Lęborska Zdzisław Chojnacki. 

reklama

Festiwal odbywał się w Miejskiej Hali Sportowej i trwał cały dzień, od godziny 8. rano aż do 20.50. Liczni uczestnicy występowali w 5 kategoriach tanecznych: hip-hop, freestyle do lat 6 (przedszkolaki), taniec współczesny, taniec klasyczny, inscenizacja, inne formy tańca. Łączna liczba uczestników około 600 tancerzy!

Lębork reprezentowało Powiatowe Ognisko Artystyczne „Bajaderki 1, 2 oraz 3”, SP nr 8, zespół „Tempo”, ART Studio, zespól „FLIC” oraz przedszkolaki z przedszkola Nr 9.

To było prawdziwe, radosne święto tańca. 

fot.: lebork.pl

2 Komentarze

    Byłam i oczywiście miła atmosfera ale jak na XIOgólnopolski Festiwal Tańca to organizacja słaba… Po pandemii ktora nas blokowała to chyba jednak powinno sie wrócić z efektem Wow, a tego nie brakowało. Tak wiec organozatorom proponuję moze wiecej funduszy przeznaczyć na organozację „Ogolnopolskiej” imprezy 😉

    Byłam i oczywiście miła atmosfera ale jak na XIOgólnopolski Festiwal Tańca to organizacja słaba… Po pandemii ktora nas blokowała to chyba jednak powinno sie wrócić z efektem Wow, a tego mi brakowało. Tak wiec organozatorom proponuję moze wiecej funduszy przeznaczyć na organozację „Ogolnopolskiej” imprezy 😉

Komentarze są wyłączone.