reklama
Aktualności Sport

Finisz Biegów Przełajowych Grand Prix Lęborka sezonu 2021/2022

Finisz Biegów Przełajowych Grand Prix Lęborka sezonu 2021/2022

Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku przeprowadziło cykl pięciu biegów GP Lęborka. Zawodnicy rywalizowali w lasku obok Stadionu Miejskiego. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Konrad Metera i Błażej Frączak, którzy w swoich kategoriach wygrali wszystkie biegi. Cztery razy najszybsza była Marcelina Godula.

reklama

Uroczyste podsumowanie 26.edycji odbędzie się w dniu 17 maja 2022 r. o godz. 14:00 w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku przy ul. Armii Krajowej 14

Skrzaty dziewczęta – rocznik 2015 i młodsze

1.Marcelina Godula SP Wicko / UKS Ekoludek Szczenurze

2.Pola Ugodowska UKS Jedynka Lębork

3.Natalia Mielewczyk SP Łebunia

Skrzaty chłopcy – rocznik 2015 i młodsi

1.Oliwier Malinowski Przedszkole nr 2 Lębork

2.Natan Górlikowski Leśnice

3.Bartosz Deptuła Przedszkole nr 5 Lębork

Krasnale dziewczęta – roczniki 2013 i 2014

1.Lena Wolańska SP 9 Rumia / Active Flour

2.Zofia Leszkowska SP NWL

3.Natalia Boik SP Szczenurze / UKS Ekoludek Szczenurze

Krasnale chłopcy – roczniki 2013 i 2014

1.Tymon Ptaszek SP NWL

2.Jakub Lieban SP 8 Lębork

3.Maciej Krefta SP Rokity

 SP dziewczęta – roczniki 2011 i 2012

1.Klaudia Bienias SP Szczenurze / UKS Ekoludek Szczenurze

2.Nikola Dampc SP 1 Lębork

3.Lena Jezierska SP 5 Lębork

SP chłopcy – roczniki 2011 i 2012

1.Michał Migowski SP NWL

2.2 Szymon Zdrojewski SP Cewice

3.Mateusz Waleśkiewicz SP Wicko

SP dziewczęta – roczniki 2009 i 2010

1.Dagmara Konkol SP Szczenurze / UKS Ekoludek Szczenurze

2.Maja Boratyńska AML Słupsk

3.Michalina Żmija SP NWL / LKB im. Braci Petk

SP chłopcy – roczniki 2009 i 2010

1.Konrad Metera SP NWL/ LKB im. Braci Petk

2.Mikołaj Lieban SP 8 Lębork

3.Krystian Kwaśny SP Gostkowo / Baszta Bytów

SP dziewczęta – rocznik 2007 i 2008

1.Wiktoria Miotk SP 8 Lębork

2.Zuzanna Kłodowska SP 4 Lębork

3.Aleksandra Grzegorczyk SP Wicko / UKS Ekoludek Szczenurze

SP chłopcy – rocznik 2007 i 2008

1.Błażej Frączak SP 5 Lębork / LKB im. Braci Petk

2.Michał Gajdus SP 4 Lębork

3.Jakub Gliszczyński SP 4 Lębork

bieg główny

szkoły ponadpodstawowe dziewczęta – rocznik 2006, 2005, 2004, 2003,2002

1.Sabina Narewska LO2 Lębork

2.Wiktoria Naczk PCE Lębork / LKB im. Braci Petk

szkoły ponadpodstawowe chłopcy – rocznik 2006, 2005, 2004, 2003, 2002

1.Filip Lewandowski GKS Cartusia Kartuzy

2.Jakub Pieniążek ZSMI Lębork / LKB im. Braci Petk

3.Kacper Smentoch PCE Lębork

kobiety

1.Izabela Michalak CRF Lębork

2.Kornelia Jażdżewska

mężczyźni

1.Ryszard Sokołowski LKB im. Braci Petk

2..Paweł Piotraschke AML Słupsk

3.Leszek Rusin LKB im. Braci Petk

Końcowa klasyfikacja indywidualna „Grand-Prix” Lęborka sezonu 2021/2022:
Kategorie wiekowe:
I miejsce w kategorii 2001 – 1992 kobiet
– Kornelia Jażdżewska
I miejsce w kategorii 1991 – 1972 kobiet
– Izabela Michalak ( CRF Lębork )
I miejsce w kategorii 2001 – 1992 mężczyzn
– Patryk Lizakowski
I miejsce w kategorii 1991 – 1982 mężczyzn
– Ryszard Sokołowski ( LKB. Im. Braci Petk )
I miejsce w kategorii 1981 – 1972 mężczyzn
– Paweł Piotraschke ( AML Słupsk )
I miejsce w kategorii 1971 – 1962 mężczyzn
– Piotr Konkel
I miejsce w kategorii 1961 – 1952 mężczyzn
– Ryszard Cyman ( Tęcza Nowa Wieś Lęborska )
I miejsce w kategorii 19651 i starsi mężczyzn
– Tadeusz Filipów
Końcowa klasyfikacja drużynowa szkół „Grand-Prix” Lęborka sezonu
2021/2022:
Szkoły Podstawowe:
I m – SP 8 w Lęborku 566 pkt
Szkoły Ponadpodstawowe:
I m. – Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lęborku 175 pkt.
II m. – Zespół Szkół Mechaniczno – Informatycznych w Lęborku 162 pkt.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.