reklama
Kultura

Lęborskie firmy razem dla kobiet i dla budowy hospicjum – ,,Moc Kobiet”

Lęborskie firmy razem dla kobiet i dla budowy hospicjum – ,,Moc Kobiet”

28 kwietnia godz. 18:00 w kinie Fregata w Lęborku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pt. „MOC Kobiet”, którego organizatorami są trzy lęborskie firmy połączone chęcią wsparcia kobiet z regionu lęborskiego i projektem budowy hospicjum w Pogorzelicach.

reklama

Gośćmi wydarzenia będą: Iwona Guzowska, mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym oraz kick-boxingu, obecnie trenerka biznesowa i mentorka rozwoju, Agata Kozyr, Prezeska Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne oraz Katarzyna Wach, Dyrektorka I LO w Lęborku, i podzielą się z innymi kobietami tym, co im daje siłę i moc do działania.

„Wydarzenie jest dla kobiet i o kobietach, tych z naszego regionu, które potwierdzają, że razem mamy ogromną moc do działania. Żyjemy w świecie nieprzewidywalnym, czynników stresogennych jest coraz więcej. W takiej rzeczywistości ważne jest, aby wsłuchać się w swoje wnętrze, poznać swoje mocne strony i wydobyć odwagę do stawiania czoła przeciwnościom. Chcemy, aby „MOC Kobiet” stało się corocznym wydarzeniem, podczas którego kobiety, które odniosły sukces w swoje dziedzinie będą inspirować inne kobiety do działania, do realizowania swoich marzeń i ambicji.” – mówi Agnieszka Klawczyńska z firmy ZWAE Sp. z o.o, współorganizatora wydarzenia.

„MOC Kobiet” poprowadzi, a także wykona mini-recital, dobrze znany lęborskiej publiczności Maciej Miecznikowski.

Bilety na „MOC Kobiet” można kupić w kinie Fregata w cenie 50 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na budowę Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego.

Organizatorami wydarzenia są Farm Frites Poland S.A., Profarm Sp. z o.o i ZWAE Sp. z o.o.