reklama
Kultura

40-lecie Nocnej Zmiany Bluesa – koncert w Lęborku

40-lecie Nocnej Zmiany Bluesa – koncert w Lęborku

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na koncert najpopularniejszego polskiego wykonawca bluesa – Sławka Wierzcholskiego i stworzonej przez niego Nocnej Zmiana Bluesa. 

reklama

Grupa w ciągu 40 lat nieprzerwanej działalności (jedyny taki zespół bluesowy w Polsce!) osiągnęła sukcesy, którymi można by obdzielić znacznie większe grono artystów. Dwadzieścia osiem wydanych płyt, nagrania z amerykańskimi gwiazdami bluesa jak m.in. Charlie Musselwhite czy Louisiana Red, koncerty supportujące gwiazdy bluesa światowego formatu: B.B. Kinga czy Blues Brothers.  Kilka tysięcy koncertów w Polsce i praktycznie w całej Europie, w USA, a nawet w Zimbabwe.

Na koncert Nocnej Zmiany Bluesa LCK Fregata zaprasza w piątek, 8 kwietnia 2022 o godzinie 20:00. Bilety w cenie 35 zł dostępne są w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12 oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl.

Na koncert zespołu składają się najbardziej znane utwory oraz te z najnowszej płyty. Nigdy nie brakuje takich numerów jak „Szósta zero dwie”, „Blues mieszka w Polsce”, „John Lee Hooker” czy śpiewany razem z publicznością „Chory na bluesa”, będący kulminacją każdego występu.

[PROMOCJE do -50%] Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę