Biznes

Innowacja na rynku pośrednictwa – sprzedaj sam, PCN pomoże w dokumentacji i formalnościach

Innowacja na rynku pośrednictwa – sprzedaj sam, PCN pomoże w dokumentacji i formalnościach

Czy Próbowaliście kiedyś sami sprzedać mieszkanie, działkę, dom? Zgadnijcie kto zadzwoni do Was pierwszy kiedy sami wystawicie mieszkanie na sprzedaż. Biuro nieruchomości, a właściwie kilka biur, praktycznie wszystkie z regionu. Z wyjątkiem jednego…

reklama

I właśnie to jedno biuro, które powstało kilka lat temu w zasadzie po to żeby pomagać znajomym, właśnie wprowadza na rynek innowacyjną ofertę skierowaną do tych – którzy sami chcą sprzedać swoją nieruchomość i oszczędzić pieniądze.

Policzmy :

  • Sprzedajesz mieszkanie za 250 000 zł.
  • Ewentualne prowizja biura w optymistycznej wersji 1,5% – 2% od sprzedającego – 3750 zł plus Vat = 4612,50 zł
  • Czasem biura pobierają też prowizję od kupujących tu kolejne 1,5 -2%.
  • I do tego umowa na wyłączność – czyli nawet jak zgłosi się do Ciebie kuzyn i chce kupić mieszkanie – powyższe koszty musisz ponieść.

PCN (Pomorskie Centrum Nieruchomości z biurami w Lęborku i Słupsku oferuje usługę „Sprzedaj Sam”.  Usługa jasna i bardzo konkretna. Koszt całości 2000zł netto.

reklama

Na co w zamian możesz liczyć:

Począwszy od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, wymaganych dokumentów bankowych, sądowych, notarialnych, spadkowych, sukcesyjnych, urzędowych niezbędnych do sprzedaży, usługa obejmuje wszystkie czynności  aż do przygotowania odpowiedniej treści umowy przedwstępnej zgodną z wolą obu stron transakcji i wreszcie oceny zdolności i możliwości kredytowych kupujących oraz przeprowadzenie całej procedury kredytowej dla kupujących. Plus promowanie Twojego ogłoszenia na FB.

Oszczędności dla stron transakcji będą ogromne, komfort w podejmowaniu decyzji, wyjątkowy a bezpieczeństwo transakcji jest gwarantowane wieloletnim doświadczeniem i ubezpieczeniem OC.

www.pcnieruchomosci.pl

Artykuł na prawach ogłoszenia.

POLECAMY
 
close-link