reklama
reklama
Biznes

Kolejne wspólne szkolenia ZUS i KAS z „Polskiego Ładu”

Kolejne wspólne szkolenia ZUS i KAS z „Polskiego Ładu”

W związku ze zmianami wynikającymi z wprowadzenia „Polskiego Ładu” pomorskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Krajowej Administracji Skarbowej zapraszają na bezpłatne szkolenia. Ich tematem będą m.in. zmiany w opłacaniu składki zdrowotnej oraz nowe zasady wyliczania podatku.

reklama

ZUS i KAS zapraszają na webinar, których uczestnicy będą mogli poznać jakie zmiany od nowego roku nastąpiły w naliczaniu i opłacaniu składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dowiedzą się też co zmienia się w dokumentach rozliczeniowych i terminach składania dokumentów rozliczeniowych oraz opłacania składek. Przedstawiciele KAS przybliżą nową skalę podatkową i zasady wyliczania podatku, ulgę dla klasy średniej, seniorów pracujących, PIT zerowy dla rodzin 4 plus oraz o ryczałt ewidencyjnym i zasady opodatkowania kartą podatkową.

Na wirtualne spotkanie ZUS wraz z KAS zapraszają: 2 lutego – zapisy na szkolenie pod adresem: sebastian.kowalczuk@zus.pl, 3 lutego – zapisy na szkolenie pod adresami: zaneta.grzybek@zus.pl i magdalena.jaworska02@zus.pl, również 3 lutego szkolenie organizuje słupski oddział ZUS, tam zapisy pod adresem: ZUS_Slupsk_wsparcie@zus.pl, 7 lutego – zapisy na szkolenie pod adresem: Ilona.Speruda@zus.pl, 8 lutego – zapisy na szkolenie pod adresem: Iwona.Baldyga@zus.pl, 9 lutego – zapisy na szkolenie pod adresem: Ilona.Speruda@zus.pl oraz 10 lutego – zapisy na szkolenie pod adresem: ZUS_Slupsk_wsparcie@zus.pl. Wszystkie e-szkolenia rozpoczynają się o godzinie 10.

Do udziału w szkoleniach ZUS zaprasza szczególnie przedsiębiorców oraz pracowników biur rachunkowych i księgowości.

Szkolenia on-line prowadzone są za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.

POLECAMY
 
close-link