reklama
Kultura

Pomysł jest prosty a idea szczytna – Rekordowy szalik HANDMADE dla WOŚP

Pomysł jest prosty a idea szczytna – Rekordowy szalik HANDMADE dla WOŚP

Trwa akcja ,,Rekordowy szalik HANDMADE dla WOŚP’’. Aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wystarczy dostarczyć do 17 stycznia (do godziny 18.00) element szalika o szerokości 20 cm, z dowolnej włóczki, dowolnym ściegiem i dowolnej jak najdłuższej długości (preferowana długość odcinka 150 cm – wielokrotność 150 cm powinny być zszywane ze sobą).

reklama

Swoją pracę można dostarczyć do Działu dla Dorosłych bądź umieścić w trezoze przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku. Jeśli jednak nie masz możliwości dojechać do Lęborka, możesz wsłać swój szalik pocztą na adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku, ul. Armii Krajowej 16, 84 – 300 Lębork.

Jeżeli nie dziergasz, a chcesz pomóc w akcji, możesz również dostarczyć samą włóczkę, z której powstanie kolejny kawałek, do szalika. 

Jeżeli chcesz aby Twoje imię pojawiło się na metce wypełnij zgodę rodo, dostępną pod linkiem i dołącz razem z elementem wydzierganego szalika: https://drive.google.com/…/1tdLyJhobqcvRybhmeoJ43Z…/view

W dniu 30 stycznia 2022 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Mińsku Mazowieckim i to właśnie tam zszyty szalik zostanie wystawiony na aukcję, a pieniądze zasilą cel 30 Finału WOŚP.

Promocje i rabaty!. Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę