reklama
Aktualności

Seria zatrzymań w Lęborku, Łebie, gminie Cewice. Policja wyłapuje poszukiwanych przestępców

Seria zatrzymań w Lęborku, Łebie, gminie Cewice. Policja wyłapuje poszukiwanych przestępców

Policjanci z Łeby i Lęborka zatrzymali trzech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Dziś zatrzymani zostaną odkonwojowani do zakładów karnych, gdzie będą odbywać karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece oraz mieniu.

reklama


We wtorek po południu kryminalni ustalili miejsce pobytu i zatrzymali 38-letniego lęborczanina poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Lęborku do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi, skąd wkrótce zostanie przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi kilka najbliższych miesięcy.


Kolejny poszukiwany za przestępstwo o tym samym charakterze wpadł w ręce policjantów wczoraj w Łebie na ulicy Morskiej. To 34-latek z gminy Wicko, wobec którego Sąd orzekł zastępczą karę pozbawienia wolności w wymiarze 302 dni.


Trzecie zatrzymanie miało miejsce tego samego dnia po południu w gminie Cewice. Lęborscy kryminalni ustalili, że przebywa tam ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości 45-latek, skazany za przestępstwo kradzieży. Mężczyzna spędzi za kratkami 212 dni.


Dziś wszyscy zatrzymani zostaną odkonwojowani do zakładów karnych.

Komentarze
Szukasz idealnego miejsca na nowy dom?
Zadzwoń! tel. 606 281 357