reklama
Aktualności

Wiesz kim jest ten mężczyzna? Jeśli tak, powiadom policję

Wiesz kim jest ten mężczyzna? Jeśli tak, powiadom policję

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego lęborskiej komendy Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży konsoli do gier. Do zdarzenia doszło 21 lipca br. około godziny 17:00 w sklepie przy ulicy Żeromskiego w Lęborku. Z tą sprawą może mieć związek mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Każdy, kto go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z Policją.

reklama

Do kradzieży konsoli do gier komputerowych doszło w środę 21 lipca br. w sklepie przy ulicy Żeromskiego w Lęborku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że z tą sprawą może mieć związek mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Mężczyzna wygląda na osobę w średnim wieku, jest szczupły, krótko ostrzyżony. W momencie zdarzenia ubrany był w koszulkę z krótkimi rękawami z zielono-brązowymi i białymi wzorami, czarne luźne spodnie i jasne sportowe buty.

Wszystkich świadków lub osoby posiadające wiedzę na temat sprawcy kradzieży lub samego zdarzenia, policja prosi o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Lęborku pod nr. 47 74 24 870 lub pod nr. alarmowym 112, ewentualnie z najbliższą jednostką Policji, albo osobiste stawiennictwo w komendzie.

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link