reklama
Biznes

Dyrektor Farm Frites Poland Menedżerem Pomorza Roku 2020

Dyrektor Farm Frites Poland Menedżerem Pomorza Roku 2020

Adam Klasa – prezes zarządu i dyrektor naczelny Farm Frites Poland S.A., został laureatem konkursu Menedżer Pomorza Roku 2020 w kategorii „duża firma”. To prestiżowa nagroda przyznawana przez redakcję „Dziennika Bałtyckiego” w województwie pomorskim.

reklama

W tym roku kapituła konkursowa wyłaniała laureatów w trzech kategoriach: mikro i mała firma, średnia firma, duża firma. W skład kapituły weszli przedstawiciele pomorskiego samorządu, organizacji biznesowych, nauki, mediów oraz laureaci poprzednich edycji konkursu. Wybierając najlepszych menedżerów, kapituła brała pod uwagę m.in. pozycję firmy na rynku, jej plany rozwojowe oraz zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności.

Nagroda Menedżer Pomorza 2020 jest wyjątkowa nie tylko z racji nagradzania osiągnięć biznesowych w wyjątkowym i bezprecedensowym czasie pandemicznego kryzysu. Ubiegły, nieprzewidywalny rok wystawił na próbę wszystkich menedżerów. Pandemia zmieniła otoczenie w sposób, którego nie przewidują podręczniki i modele zarządzania.

Szef Farm Frites Poland okazał się najlepszym zarządzającym spośród nominowanych w kategorii duża firma.

Firmie, mimo trudnego czasu, udało się utrzymać wszystkie miejsca pracy, obłożenie większości czasu produkcyjnego, a także udzielić wsparcia rzeczowego i finansowego organizacjom pozarządowym i samorządowym, w tym pomorskim szpitalom. Odbierając nagrodę Adam Klasa podkreślił, że jest to nagroda dla całej firmy i pracowników, którzy razem z nim, z zaangażowaniem i oddaniem od ponad 25 lat pracują na sukces Farm Frites Poland SA.

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link