03/05/2024
Aktualności

Anioły Garczegorze – Drutex Bytovia 3:4

W sobotę, 5 lipca zespół Aniołów rozegrał swój pierwszy mecz kontrolny. Sparing partnerem był beniaminek I ligi sezonu 2014/2015, zespół Bytovii Bytów, prowadzona przez trenera Pawła Janasa. Anioły dobrze się zaprezentowały pomimo przegranej 3:4

Pierwszą bramkę mogliśmy oglądać już w 1 minucie, gdzie po stałym fragmencie gry do bramki Wojtowicza trafia Mateusz Cybula dający prowadzenie Bytovii. Anioły w 19 minucie trafiły bramkę kontaktową w wykonaniu Grzegorza Smolarka. Później na skutek zamieszania pod bramką Aniołów samobójczego gola trafia Marcin Drzazgowski, jedna Adam Miot wykazał znakomitą aktywność tego dnia trafiając dwa razy w 25 i 28 minucie dając prowadzenie Aniołom na 3:2. W drugiej połowie goście w 50 i 58 minucie, za sprawą trafień Sławomira Mazurkiewicza, Bytovia znów wychodzi na prowadzenie. Takim też wynikiem mecz się zakończył.

ANIOŁY GARCZEGORZE – DRUTEX BYTOVIA BYTÓW (3:2) 3:4

Bramki: 0:1 1′ Mateusz Cybula, 1:1 19′ Grzegorz Smolarek, 1:2 22′ (samobójcza) Marcin Drzazgowski, 2:2 25′ 3:2 28′ Adam Miotk, 3:3 50′ 3:4 58′ Sławomir Mazurkiewicz

Anioły: Wojtowicz (50′ zawodnik testowany) – Pendowski, Trawiński (36′ Żółć), Drzazgowski (36′ Mielewczyk P.), Łapigrowski, Maszota, Piotrowski, Mielewczyk F., Smolarek (36′ zawodnik testowany), Miotk, Staszczuk

Bytovia: Laskowski, Mazurkiewicz, Hinc, Zblewski, Garyga, Galikowski, Stryka, Pięta, Stencel, Meyer, Kowalczyk

Sędziowie: sędzia główny – Myszk Sebastian, A1 – Kamil Sęktas, A2 – Daniel Rzepkowski

W przerwie meczu mieliśmy też miły akcent, gdyż za swój wieloletni wkład w sukcesy zespołu Aniołów i prawdziwą piłkarską walkę w trykocie ze skrzydłami na piersi zostali uhonorowani Maciej Syldatk, Daniel Brzózka oraz Marek Świtała. Podziękowania oraz upominki wręczali między innymi trener Paweł Janas oraz wielokrotny reprezentant Polski, Pan Marek Citko.