18/05/2024
Aktualności

Oferta pracy. Poszukiwany Doradca Mobilny

Duża firma z sektora usług pożyczkowych, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynkach europejskich, jak i w Stanach Zjednoczonych, poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Mobilny

Wymagania:

• Komunikatywność i otwartość na klientów

• Dobra organizacja pracy własnej

• Odpowiedzialność i zaangażowanie

• Doświadczenie w branży pożyczkowej lub pokrewnych (ubezpieczeniowe, finansowe) lub sprzedaży produktów w miejscu zamieszkania klienta będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

• Sprzedaż pożyczek / brak konieczności robienia zbiórek

• Aktywne pozyskiwanie klientów

• Budowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy:

• Umowę zlecenie lub umowę o współpracy (bez wyłączności)

• Prowizyjny system wynagradzania (% od kwoty sprzedaży)

• Elastyczny czas pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

• Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem e-mail: lebork@supercredit.pl

Zapraszamy również do kontaktu pod nr tel. 59 842 76 72 lub 726371058 Nr Oddziału 003 Lębork

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. (Dz..U. nr 133, poz. 883).

POLECAMY

close-link