29/04/2024
Aktualności

Zawody tenisowe „Łeba Star Cup”

5 i 6 lipca na kortach KT LSTZ „Return” odbył się turniej tenisowy „Łeba Star Cup”. Organizatorami turnieju byli: KT LSTZ „Return”, Szkoła Tenisa Smecz oraz Ośrodek Wypoczynkowy Star w Łebie. Zawody odbyły się przy dobrej pogodzie. Rywalizowano w kategorii: „kobiet”(w turnieju udział wzięło 6 zawodniczek), w kategorii „OPEN” (16 zawodników) oraz w kategorii „Senior +55” (3 zawodników).

Zwycięzcą zawodów, kategoria „OPEN”, został Aleksander Strzępek z Łodzi, który w finale pokonał Mariusza Zielke z Lęborka 6:2, 1:6, 6:4. W kategorii kobiet Angelika Okrój pokonała Monikę Bogdał 7-6, 6-2, a wśród seniorów zwyciężył: Jan Januszczak, drugie miejsce zajął Ryszard Okrój, zaś trzecie Jerzy Wachowiak.

12.Tomasz Dziubich

13-16. Przemysław Przychoda, Andrzej Borowski, Filip Gorloff, Waldemar Prokopczuk

6.Kornelia Mielewczyk

Zwycięzcy otrzymali statuetki, nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowane przez sponsora. Zawody prowadził i sędziował Andrzej Borowski, zaś podczas zawodów uczestnicy mogli częstować się potrawami z grilla przygotowanymi przez organizatorów.

KOLEJNE IMPREZY TENISOWE:

-Turniej par mieszanych „Medicar Cup” – 20-21 07.2013

– II Turniej „GRAND PRIX WAKACJI” dla dzieci i młodzieży – 24.07.2013 (godz. 9.00)

– Indywidualne Mistrzostwa Lęborka – 26-27 07.2013 (zapisy godz.16.30 piątek)

– III Mistrzostwa Lęborka Par Mieszanych –„Reksio Cup” 23-24.08.2013

– III Turniej „GRAND PRIX WAKACJI” dla dzieci i młodzieży – 28.08.2013 oraz podsumowanie cyklu.

– Turniej Tenisowy „Na Zakończenie Lata” – 30-31.08.2013

-Turniej Deblowy  Zakończenia Sezonu: „Kosmeteria Cup” – 13-14.09.2013

– XV Drużynowe Mistrzostwa Szkół w tenisie 21.09.2013 (godz. 9.00)

Informacje związane z zawodami lub z nauką gry w tenisa: kontakt tel.502-661-836