20/04/2024
Aktualności

Dwa kolejne wygrane spotkania kadetów SPS Lębork

Kolejne dwa zwycięstwa odniósł zespół kadetów SPS Lębork. 26 listopada br. pokonał u siebie SKS Starogard 3:0. Dobrze i równo grający zespół gospodarzy pewnie i wyraźnie wygrał dwa pierwsze sety i tylko w secie trzecim SKS Starogard podjął walkę, ale przegrał w końcówce 23:25. W drugim wyjazdowym spotkaniu, 3 grudnia, w Pruszczu Gdańskim SPS zaprezentował się dużo gorzej i po bardzo słabej i nierównej grze udało sie wygrać 3:2.

– Cieszy zwycięstwo, jednocześnie mniej było powodów do zadowolenia z poziomu gry naszego zespołu – uważa Marcin Dawidowski, trener kadetów SPS Lębork. – Po tych wygranych objęliśmy prowadzenie w wojewódzkiej lidze kadetóww przed Treflem Gdańsk, który ma o jedno spotkanie mniej rozegrane.

Zespół kadetów SPS Lębork wystąpił w składzie: Tobiasz Ekman, Oskar Majcherski, Fabian Majcherski, Patryk Milczak, Patryk Gański, Paweł Piasecki, Marcin Wrzesień, Bartosz Zamojski, Bartosz Bednarczyk, Wojciech Maksymowicz, Mariusz Duliński, Marek Stoltman.

Swoje rozgrywki rozpoczęli też młodzicy prowadzeni przez trenera Marcina Dawidowskiego. W pierwszym turnieju w Jastarni pokonali zespół Koraba Puck 2:1 i przegrali z gospodarzami 0:2, W drugim turnieju w Pucku przegrali po bardzo wyrównanej walce 1:2 z UKS w Jastarni i pokonali Korab Puck 2:0. po dwóch turniejach ligowych SPS Lębork zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy B. Do dalszego etapu rozgrywek awansują dwa pierwsze zespoły.

Zespół młodzików SPS Lębork wystąpił w składzie: Fabian Majcherski, Karol Piechota, Karol Kreft, Karol Szulist, Bartłomiej Maksymowicz, Rafał Zajdler, Grzegorz Koziacz, Sebastian Sobczak, Tobiasz Ekman, Łukasz Drywa, Bartłomiej Olkowski, Marcin Maciejewski.