26/04/2024
Aktualności

Kolejny wygrany sparing lęborskiej Pogoni

Trzeci sparing w Lęborku zakończył się wygraną beniaminka IV ligi z III-ligowym Orkanem Rumia wynikiem 2:1. Grano 3×30 minut. Ta sama szóstka sprawdzanych zawodników, która w środę zagrała z Sierakowicami, wystąpiła także dziś. Rumianie objęli prowadzenie w 23 minucie, kiedy dośrodkowanie na pierwszy słupek zamknął głową z najbliższej odległości Michał Drzymała. Pogoń ambitnie dążyła do wyrównania i na początku drugiej tercji, także po dośrodkowaniu, tym razem mocnym strzałem pod poprzeczkę z bliskiej odległości wpisał się na listę strzelców testowany przez Pogoń pomocnik. Początek trzeciej tercji przyniósł Pogoni zwycięską bramkę, a swój dobry występ pięknym strzałem z dystansu, po złamaniu akcji do środka, ukoronował Andrzej Kołucki.

Bramki: 0:1 Michał Drzymała (23), 1:1 testowany pomocnik (33), 2:1 Andrzej Kołucki (63)

Pogoń: I tercja: Dominik Czekirda – Grzegorz Smolarek, Paweł Szutenberg, Łukasz Godlewski, Bartosz Żmudzki – Mateusz Stankiewicz, Eliasz Iwosa, Grzegorz Kowalski, Krzysztof Witkowski, Artur Mańka, testowany napastnik
II tercja: Michał Skrzypczak – Szymon Bach, Oskar Jasiński, Marcin Drzazgowski, Andrzej Kołucki – testowany pomocnik, Artur Mańka, Marcin Maszota, Łukasz Chylewski, testowany napastnik, testowany napastnik
III tercja: Dominik Czekirda – Szymon Bach, Oskar Jasiński, Łukasz Godlewski (Paweł Szutenberg), Andrzej Kołucki (85 Bartosz Żmudzki) – testowany pomocnik, Grzegorz Kowalski, testowany pomocnik, Łukasz Chylewski (76 Bartosz Haraszczuk), Krzysztof Witkowski, testowany napastnik.

Orkan: Kamil Biecke – Krzysztof Kleser, Paweł Dirda, Krzysztof Wasielewski, Bartosz Pionk – Bartosz Szweda, Marcus Da Silva, Michał Drzymała, Błażej Adamus, Michał Smarzyński, Roland Kazubowski oraz Cezary Świątek, Adrian Stępień, Mateusz Prinz, Paweł Żuk, Radosław Roeske, Mateusz Wesserling, Nałęcz, Motyl, Rombczyk, Kołodko

Kolejny sparing: 23 lipca godz. 17 – Gryf Słupsk (3 liga) – Pogoń Lębork