Aktualności

Streets Owners w Charbrowie – ralacja foto i video

Przygotowaliśmy dla Was krótki filmik z najlepszymi fragmentami z pokazu kaskaderskiego grupy Streets Owners, który odbył się wczoraj (12 lipca) na stadionie w Charbrowie. Kto tam nie był niech żałuje. Międzynarodowa grupa kaskaderów, która brała udział między innymi w filmach Luca Bessona (seria filmów Taxi), dała niezły pokaz umiejętności. Były ryzykowne ewolucje, emocje, pokazy pirotechniczne, a w powietrzu unosił się swąd palonej gumy i benzyny. Kto nie był niech żałuje.

reklama

W skład grupy wchodzą kaskaderzy m.in. z Polski, Czech i Węgier. Liderem Grupy jest Tonda Paroubek. Boisko w Charbrowie nie jest doskonałym miejscem na organizację takich imprez, ponieważ widzowie są bardzo blisko toru. Wymaga to od kaskaderów zachowania szczególnej ostrożności. Mimo wszystko udało się wykonać widowisko na najwyższym poziomie. A adenalina udzielała się nie tylko kaskaderom. Udział w zabawie mogli wziąć także sami widzowie. Podczas jazdy na dwóch kołach kaskaderzy zaprosili do samochodów… panie. Odważnych nie brakowało i trzeba było wykonać dwa objazdy.

Nasza redakcja otrzymała wejściówki na tę imprezę i jak zapowiedział orgnizator, nie będzie to pojedyncza współpraca. Streets Owners zamierza nasz powiat odwiedzić powtórnie. Zapraszamy i czekamy.

Adam Reszka

Zobacz film z pokazu Streets Owner w Charbrowie – http://www.youtube.com/watch?v=u_CrzVB_-oA&feature=player_embedded

POLECAMY
 
close-link