reklama
Aktualności

Firma Ulenberg twój Dealer. Trwają promocje na sprzęt marki CLAAS – czas jest ograniczony

Firma Ulenberg twój Dealer. Trwają promocje na sprzęt marki CLAAS – czas jest ograniczony

Firma Ulenberg to regionalny lider w obsłudze rolników i ich gospodarstw. Początki działalności sięgają 1996 roku. Z małej działalności firma Ulenberg rozwinęła się do kilku prężnie działających spółek, zatrudniających wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują w głównej siedzibie w Główczycach oraz w filiach m. in. w Redle, Lucimiu, Chojnicach, Potęgowie, Pyrzycach, Stowięcinie, Malechówku, Rymaniu, Rzuszczach , Leśnicach oraz Słupsku.

Firma oferuje pełen zakres usług rolniczych, począwszy od orki i siewu poprzez nawożenie i pielęgnację, a skończywszy na zbiorach, transporcie. Sprzedaje oraz serwisuje nowe i używane urządzenia i maszyny rolnicze, największych światowych producentów oraz profesjonalny sprzęt do pracy w lesie i ogrodzie. Prowadzi szkolenia oraz sprzedaż nawozów i środków ochrony roślin, a także paliw, opału i materiałów budowlanych oraz części zamiennych do maszyn rolniczych. Klienci firmy mogą też skorzystać z usług serwisu samochodowego, który naprawia auta dostawcze i osobowe wszystkich typów. 

reklama

Od 2009 roku Ulenberg jest dealerem znanych marek rolniczych, których sprzęt sprzedaje w autoryzowanych punktach w Główczycach, Malechówku, Rymaniu, Pyrzycach oraz Słupsku. Dzięki temu obejmuje swoim zasięgiem niemal całe Pomorze i Pomorze Zachodnie. 

Firma Ulenberg zaprasza rolników do wspólnego podsumowania minionego sezonu oraz rozpoczęcia przygotowań do kolejnych żniw. Najwyższy czas zadbać o sprzęt po najważniejszych pracach polowych, przygotować go do nowych wyzwań lub rozważyć uzupełnienie floty o nowe maszyny. 

Trwają promocje na usługi, części i sprzęt marki CLAAS oraz innych dostawców. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości obsługa klienta, wyszkolony zespół serwisantów, sprzedawców części zamiennych oraz przedstawicieli handlowych. Informujemy, że  teraz możecie nas znaleźć także w nowej lokalizacji w Słupsku przy ul. Słonecznej. Szczegóły poniżej.

Artykuł na prawach ogłoszenia.

Komentarze