reklama
Sport

Ruszyły nabory do Agoga Gym 2021

Ruszyły nabory do Agoga Gym 2021

Ruszyły nabory do sportowego klubu Agoga Gym, który znajduje się w Lęborku na ulicy Abrahama 10. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu to coś dla ciebie!

Klub oferuje wiele dyscyplin, takich jak: Kickboxing, Crossfit, MMA, Muay Thai czy Pole Dance. Klub Agoga Gym prowadzi również zajęcia dla dzieci. Pod okiem profesjonalistów: 

reklama

-Karol Kruzel 

-Mateusz Pawlik

-Łukasz Wołocznik

maluchy (od 6 lat) mogą uczestniczyć w zajęciach Crossfitu, Kickboxingu. Treningi trwają 45-60 minut, jest to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób. Treningi dla dzieci rozpoczynają się o 17:15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18:00.

Jakie korzyści dają najmłodszym zajęcia sportowe?

Lista korzyści, jakie dają zajęcia sportowe dla dzieci jest długa. Przede wszystkim – aktywność fizyczna najczęściej sprawia dziecku przyjemność. Dlaczego więc mu na nią nie pozwolić, jeśli przy okazji pojawią się i inne zalety?

Pierwsza z nich brzmi: ruch zbawiennie działa na ciało. Dorośli trenują najczęściej po to, by schudnąć, uzyskać wymarzoną sylwetkę. Zajęcia sportowe dla dzieci spełniają jeszcze inną funkcję: rozwijają ich zmysły, przede wszystkim równowagi i koncentracji. 

Zajęcia sportowe dla dzieci ćwiczą nie tylko ich ciało, ale i umysł. Aktywność fizyczna to doskonała okazja do pozbycia się nadmiaru energii u bardzo ruchliwych dzieci. Jeśli dziecko ma gorszy dzień, jest zdenerwowane, skupienie się na sporcie skutecznie odwróci jego uwagę od złych myśli. W sporcie obowiązują z góry przyjęte zasady, których nie można łamać. Ten, kto ich nie akceptuje, zostaje pozbawiony możliwości wzięcia udziału w grze. Zajęcia sportowe dla dzieci wychowują najmłodszych w przekonaniu, że trzeba zachowywać się uczciwie, że każdy, kto przystępuje do zawodów, ma na starcie takie same szanse.

Po więcej informacji zapraszamy na fanpage i stronę klubu:

https://www.facebook.com/agogaK1/?ref=page_internal

https://www.instagram.com/agoga_gym_lebork/?hl=pl

http://www.agoga.pl/

lub pod numer 517 374 419.

Komentarze