reklama
Aktualności

Tylko Chojnacki i Pruszak zmierzą się w debacie. Dziś transmisja na żywo

Tylko Chojnacki i Pruszak zmierzą się w debacie. Dziś transmisja na żywo

Dwóch z trzech kandydatów na wójta gminy NWL weźmie udział w przedwyborczej debacie. W wydarzeniu uczestniczyć będzie Zdzisław Chojnacki i Krzysztof Pruszak, udziału odmówił Marek Baranowski. Debatę można będzie obejrzeć w Internecie – początek transmisji na żywo dziś o godz. 18:00. uczestniczyć będzie Zdzisław Chojnacki i Krzysztof Pruszak, udziału odmówił Marek Baranowski. Debatę można będzie obejrzeć w Internecie – początek transmisji na żywo dziś o godz. 18:00.

Czytaj także: Zmarł Ryszard Wittke, wójt gminy Nowa Wieś Lęborska >>

reklama

W pierwszej części debaty, kandydaci odpowiedzą na serię pytań przygotowanych przez organizatora w kilku kluczowych obszarach dot. wizji i rozwoju gminy. Będą to pytania dotyczące m.in. inwestycji, ładu przestrzennego, sportu i kultury, rolnictwa oraz pomocy społecznej i edukacji. Druga część debaty to pytania nadesłane przez mieszkańców do Fundacji Lokalnej. Po tej serii pytań kandydaci będą mogli zadać po jednym pytaniu swoim kontrkandydatom.

Transmisja wydarzenia na żywo rozpocznie się w środę 8 września o godz. 18:00 w kanałach FB oraz na stronie www.fundacjalokalna.pl/debata

Wydarzenie organizuje Fundacja Lokalna – niezależna organizacja społeczna działająca m.in. na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska, której celem jest budowanie silnych i aktywnych środowisk lokalnych. Fundacja nie jest powiązana z żadnym z komitetów i nie angażuje się w kampanię wyborczą żadnego z kandydatów.

Mieszkańcy gminy Nowa Wieś Lęborska na nowego wójta zagłosują 19 września 2021 r.

Komentarze