Aktualności

Turniej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora SGJ

W środę, 8 czerwca, na kompleksie rekreacyjnym CSiR w Lęborku po raz czwarty odbył się turniej siatkówki plażowej o Puchar Dyrektora SGJ w Lęborku. Udział w turnieju wzięły ekipy  z czterech lęborskich gimnazjów, łącznie 8 zespołów dwuosobowych. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, z których później do półfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły.

W pierwszym półfinale spotkały się zespoły Gim 1 i Gim 2, w drugim zespoły reprezentujące Gim 2 i Gim 3. Z pierwszego półfinału zwycięsko wyszli zawodnicy Robert Mielewczyk – Patryk Borek (Gim 1), pokonując w krótkim czasie parę Kacper Zielonka – Arkadiusz Domaros. Drugi półfinał był bardziej wyrównany, w walce o finały lepsi okazali się zawodnicy Gim 3 Michał Antosz – Patryk Naczk pokonując po zaciętym meczu drużynę Gim 2 Grzegorz Koziacz – Rafał Zajdler. W meczu finałowym pomiędzy Mielewczyk – Borek a Antosz – Naczk lepsi okazali się zawodnicy z Gim 1, którzy pokonali 2:0 swoich przeciwników i zajęli pierwsze miejsce w turnieju zdobywając puchar dyrektora SGJ. W meczu o miejsce trzecie w pojedynku pomiędzy zespołami z Gim 2 lepsza okazała się para Koziacz – Zajdler.

reklama

Po zakończeniu wszystkich spotkań zostały wręczone zwycięskim zespołom medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, najlepszy zespół otrzymał z rąk pani dyrektor SGJ Ewy Magot puchar za zwycięstwo w turnieju siatkówki plażowej dla szkół gimnazjalnych.

Klasyfikacja końcowa:
1. Patryk Borek, Mielewczyk Robert – Gim1
2. Michał Antosz, Patryk Naczk – Gim 3
3. Koziacz Grzegorz, Zajdler Rafał – Gim 2
Tekst i zdjęcia Marcin Klukowski

Komentarze