reklama
Aktualności

Sushi z jednej z najlepszych sieci restauracyjnej w Polsce znajduje się w Lęborku

Sushi z jednej z najlepszych sieci restauracyjnej w Polsce znajduje się w Lęborku

Zastanawiasz się, gdzie zjeść jedne z najlepszych sushi w Lęborku? Sushi World, to sieć restauracyjna, która na pewno nie zawiedzie smakoszy surowej ryby. Sushi World znajduje się w 14 miastach w całej Polsce, a jedno z nich, to właśnie Lębork. 

reklama

Lokal ten łączy nowoczesność z tradycją. Cechą, która rzuca nowe światło na rynek restauracji serwujących sushi, jest to, że lokal działa tylko metodą take-away, czyli zamawiamy dania na wynos. Bez wychodzenia z domu czy pracy, możemy otrzymać pod same drzwi pyszne, zrobione ze świeżych składników rolki sushi, lecz nie tylko.

Sushi World oferuje w swoim menu wiele ciekawych pozycji. Głównym zainteresowaniem cieszą się tradycyjne zestawy sushi, jednak lokal posiada również lekkie poke bowl oraz przystawki takie jak gyoza, wakame czy edamame.

Restauracja zamówienie przyjmuje telefonicznie na numer 570177701, bądź przez stronę internetową https://www.lebork.sushiworld.pl/. Potrawy można odebrać osobiście w lokalu przy ulicy Zwycięstwa 29, jednak jeśli nie chcesz wychodzić z domu Sushi World oferuje dowóz do 10km od restauracji.

Restauracja przygotowała również specjalną OFERTĘ PROMOCYJNĄ, w której przy zamówieniu z odbiorem osobistym, dostaniemy darmową rolkę sushi. Dodatkowo do każdego zamówienia złożonego na stronie powyżej 50 zł Sushi World dodaje rolkę (wartości 28,90 zł) gratis, a przy zamówieniu powyżej 110 zł otrzymamy 2 rolki (wartości 49,80 zł).

Sushi World otwarte jest: niedziela – środa od godziny 12.00 do 22.00, a w czwartek – sobota od godziny 12.00 do 23.00.

Sushi World znajdziecie na facebooku – https://www.facebook.com/sushi.world.lebork/ i instagramie – https://www.instagram.com/sushi.world.lebork/

Artykuł na prawach ogłoszenia.

Komentarze
Szukasz idealnego miejsca na nowy dom?
Zadzwoń! tel. 606 281 357