reklama
Kultura

Znana stand-uperka Magda Kubicka w kinie Fregata. Jak kupić bilet?

Znana stand-uperka Magda Kubicka w kinie Fregata. Jak kupić bilet?

Już w poniedziałek, 17 stycznia Magda Kubicka wystąpi ze swoim nowym programem „Każdy ma swoje Wejherowo” w kinie Fregata w Lęborku. Występ przeznaczony jest tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Bilety dostępne są na stronie kupbilecik.pl. Występ zaczyna się o godzinie 20:00

reklama

Magda Kubicka

Prosto z Krakowa… Młoda i dynamiczna, płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu: neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna – te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało – dużo.

* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.
* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:
– Uczestnik z biletem dla osoby zaszczepionej ma obowiązek posiadania ważnego certyfikatu COVID (z kodem QR) i okazania go razem z biletem wstępu osobie wyznaczonej przez organizatora.
– Ograniczenie miejsc do obowiązujących obostrzeń.
– Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
– Kupujący bilet oświadcza, że nie jest na kwarantannie i nie ma objawów choroby oraz akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Komentarze
Szukasz idealnego miejsca na nowy dom?
Zadzwoń! tel. 606 281 357