reklama
Aktualności

Dzień Pracownika Socjalnego w ŚDS „Lwiątko”

Dzień Pracownika Socjalnego w ŚDS „Lwiątko”

Obchodzony 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego był okazją dla władz miasta do odwiedzin pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy „Lwiątko”. Placówka zlokalizowana od 24 lat przy ulicy Kossaka ma pod swoją opieką 33 dorosłe osoby z niepełnosprawnościami

reklama

ŚDS „Lwiątko” jest dziennym ośrodkiem wsparcia dla dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi (czyli dla osób z chorobami psychicznymi i osób z niepełnosprawnością intelektualną). Formy pomocy dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej z osób uczestniczących w zajęciach. Wszystkie działania terapeutyczne zmierzają do zwiększenia zaradności i samodzielności życiowej uczestników. Uczestnicy zajęć znajdują swoje miejsce, przyjazne środowisko, w którym czują się potrzebni, doceniani, rozumiani i wysłuchani.

Burmistrz Witold Namyślak wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej JarosławemLitwinem i Sekretarzem Miasta Marianem Kurzydło doceniając codzienny trud i zaangażowanie złożyli pracownikom placówki życzenia oraz wręczylidyplomy, kwiaty i słodkie upominki. 

Komentarze
Szukasz idealnego miejsca na nowy dom?
Zadzwoń! tel. 606 281 357