reklama
Aktualności

Rozsmakuj się w Bistro Targowisko. Kurczak w amerykańskim stylu i obiady domowe

Rozsmakuj się w Bistro Targowisko. Kurczak w amerykańskim stylu i obiady domowe

Dla osób chcących szybko i smacznie zjeść na miejscu lub z dowozem, menu w przystępnej cenie oferuje lokal Bistro Targowisko w centrum Lęborka.

reklama

Bistro Targowisko prezentuje szerokie menu z daniami z kurczakiem w amerykańskim stylu, ze szczególnie chrupiącą panierką. Klasyczne kubełki dostępne są w kilku wersjach – ze skrzydełkami, stripsami lub mixy także z nóżkami. Do każdego kubełka otrzymamy frytki i sałatkę. Jeśli wolimy kurczaka w towarzystwie bułki, możemy wybierać spośród kilku rodzajów burgerów. Dostępne są również sałatki z kurczakiem oraz tortille – również w wersji wege.

Bistro Targowisko to nie tylko kurczak! Miłośnicy klasycznych smaków mogą wybierać w obiadach domowych – zależnie od oferty dziennie dostępne są schabowe, klopsiki, kotlety jajeczne, karkówka, bitki, gołąbki, pierogi, pyzy, naleśniki, kopytka, placki ziemniaczane, krokiety czy różne wersje makaronów. W zestawie otrzymamy także zupę (np. szczawiowa, barszcz, pomidorowa, koperkowa, krem cebulowy, flaczki drobiowe) ziemianki i surówki. Koszt zupy to 5,99 zł, za drugie danie zapłacimy 13,99 zł. Zestawy obiadowe dostępne są codziennie od 11:00 do 17:00.

Całe menu oraz aktualna oferta dzienna są dostępne na stronie: www.facebook.com/bistrotargowisko

Lokal znajduje się przy ul. Handlowej 13/2 (lęborski rynek od strony DH Kupiec). Otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 18:00. Przy zamówieniu o wartości przynajmniej 15 zł dowóz na terenie Lęborka jest darmowy. Zamówienia można składać pod numerem telefonu 512 006 006.

(artykuł partnera)

Komentarze
Szukasz idealnego miejsca na nowy dom?
Zadzwoń! tel. 606 281 357