W dniach 31 stycznia – 2 luty 2014 odbył się w Gdańsku turniej mini piłki siatkowej o „Puchar Pomorza”. W turnieju organizowanym przez UKS „Suchanik” Gdańsk w ciągu trzech dni rozegrano ponad 200 spotkań, a w turnieju wzięło udział prawie 50 zespołów z 15 klubów: Volley Wałcz, Jasieniak Gdańsk, Metro Warszawa, Dwójka Milicz, SP 4 Bydgoszcz, SP 60 Bydgoszcz, Piast Krotoszyn, BAS Białystok, Plas Warszawa, SPS Kobylnica, Trefl Gdańsk, Dwójka Bytów, UKS „Libero” Łebień, Suchanik Gdańsk.
W kategorii „trójek” rocznik 2002, zespół SPS Lębork I w składzie: Jakub Klimik, Konrad Czaja, Konrad Klasa i rezerwowy Jan Ciupa, w eliminacjach grupowych pokonał wszystkich swoich rywali i bez przegranego meczu awansował do czołowej ósemki, gdzie ponownie rywalizowano w systemie „każdy z każdym”. W tej grupie SPS Lębork wygrał 6 spotkań i 2 przegrał wywalczając ostatecznie brązowy medal. W tej samej kategorii startował także zespół SPS Lębork II składający się z chłopców młodszych z rocznika 2003. Zespół walczył o miejsca 18 -26 i ostatecznie został sklasyfikowany na 23 miejscu. Skład zespołu SPS Lębork II: Łukasz Romaniuk, Jakub Romanowski, Jakub Labuda, Filip Lewandowski.
W kategorii „czwórek” zespół SPS Lębork w składzie: Maksymilian Milanowski, Bram Van Ommeren, Sebastian Leszczuk, Mikołaj Galant wywalczył po trzech dniach zmagań 19 miejsce.
Cały turniej zakończył się uroczystą ceremonią zamknięcia. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki. Rozdano także dyplomy i puchary oraz statuetki dla najlepszych zawodników. Jednym z wyróżnionych chłopców był Konrad Czaja – zawodnik z drużyny, która wywalczył brązowy medal w kategorii „trójek”.
Marcin Dawidowski