Lębork24

Regulamin ogłoszeń

Regulamin ogłoszeń

Change text size Save as PDF

Regulamin zamieszczania ogłoszeń w portalu lebork24.info

 • Dział ogloszenia.lebork24.info służy do bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń.
 • Ogłoszenia mogą być dowolnie edytowane przez administratorów portalu lebork24.info
 • Zamieszczając ogłoszenie w portalu zgadzasz się z niniejszym Regulaminem.
 • Za treść ogłoszenia zamieszczonego w serwisie odpowiada wyłącznie osoba, które to ogłoszenie zamieściła. Administratorzy portalu lebork24.info nie odpowiadają za treść zamieszczanych ogłoszeń.
 • Zabrania się publikowania ogłoszeń:
  - przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, oraz pochodzącymi z przestępstwa
  - nawołujących do nienawiści (rasistowskich, faszyzujących itp.)
  - informacji ściśle politycznych, służących propagowaniu danej opcji politycznej.
  - informacji łamiących ustawę o ochronie danych osobowych.
  - informacji naruszających dobra osobiste, obraźliwych i wulgarnych.
  - które łamią regulamin serwisu.
  - które dotyczą zarabiania w Internecie.
  - które dotyczą marketingu bezpośredniego, MLM, piramid i innych podobnych sieci.
  - które dotyczą zarabiania pieniędzy bez opisu działalności.
  - które reklamują serwis konkurencyjny.
  - w tej samej formie wielokrotnie.
  - sprzecznych z obowiązującym Prawem.
  - w niewłaściwych kategoriach.
  - powielania tego samego ogłoszenia. 
 • Prezentowane na stronach serwisu ogłoszenia i ich treści nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
 • Użytkownik akceptuje fakt, iż nie ma prawa rościć jakichkolwiek pretensji wynikłych z wadliwego działania serwisu.
 • Serwis nie bierze udziału w sporach powstałych między użytkownikami serwisu. Wszelkie nieporozumienia dotyczące treści ogłoszeń i zawartej lub niedoszłej do skutku transakcji rozwiązują między sobą sami użytkownicy. Serwis nie angażuje się również w jakiekolwiek czynności prawne związane z rozwiązywaniem tego rodzaju sporów.
 • Serwis nie dostarcza usługi usuwania ogłoszeń na żądanie.
 • Redakcja portalu lebork24.info zastrzega sobie prawo nie wyemitowania lub usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.
 • Serwis nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez użytkowników serwisu, nie pobiera żadnych opłat, prowizji w przypadku znalezienia kontrahenta. Serwis działa jedynie jako pośrednik kojarzący obie strony transakcji. Serwis nie może zapewnić, że każda z zaangażowanych stron działa w dobrej wierze. Serwis nie jest również w stanie kontrolować wiarygodności osób korzystających z serwisu. Użytkownik dokonuje zatem transakcji na własne ryzyko.
 • Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji lub niewłaściwego zachowania jednej ze stron transakcji.
 • Ogłoszenia są publikowane w portalu przez 21 dni. Po tym czasie zostaną wyłączone. Osoby, które chcą jeszcze raz opublikować ogłoszenie, powinny je dodać ponownie.
 • Ogłoszenia publikowane są bezpłatnie dla osób fizycznych i firm. Istnieje możliwość płatnej promocji w formie reklamy na stronie głównej oraz na innych podstronach naszego portalu. W sprawie zamieszczania reklamy proszę kontaktować się z administratorem portalu.
 • Niniejszy Regulamin może być on zmieniony w każdej chwili bez podania przyczyn.

 

Polityka prywatności:

Szanujemy Twoją prywatność. Jesteś w stanie kontrolować, jakie dane osobowe, jeżeli występują, dzielisz z nami. Nie jesteś zobowiązany do tego, by informować nas o tym, kim jesteś lub ujawniać jakiekolwiek inne informacje o sobie. Gromadzimy jedynie takie dane, które sam nam udzielisz, a w szczególności te, które są niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Informacje te nie będą przekazywane osobom trzecim. W trakcie Twojej wizyty na naszej stronie możemy zbierać pewne informacje z rejestru internetowego (np. przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego). Używamy tych informacji do zrozumienia natężenia ruchu na naszej stronie oraz w celu ulepszenie i/lub zwiększenia użyteczności zawartości naszej strony. Nie możemy rozpoznać Twojego adresu e-mail, chyba że sam dobrowolnie nam go podasz. Używamy odpowiednich środków bezpieczeństwa, aby przechowywać Twoje informacje bezpiecznie.

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24