Lębork24

Regulamin ogłoszeń

Regulamin ogłoszeń

Change text size Save as PDF

Regulamin zamieszczania ogłoszeń w portalu lebork24.info

 • Dział ogloszenia.lebork24.info służy do bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń.
 • Ogłoszenia mogą być dowolnie edytowane przez administratorów portalu lebork24.info
 • Zamieszczając ogłoszenie w portalu zgadzasz się z niniejszym Regulaminem.
 • Za treść ogłoszenia zamieszczonego w serwisie odpowiada wyłącznie osoba, które to ogłoszenie zamieściła. Administratorzy portalu lebork24.info nie odpowiadają za treść zamieszczanych ogłoszeń.
 • Zabrania się publikowania ogłoszeń:
  - przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, oraz pochodzącymi z przestępstwa
  - nawołujących do nienawiści (rasistowskich, faszyzujących itp.)
  - informacji ściśle politycznych, służących propagowaniu danej opcji politycznej.
  - informacji łamiących ustawę o ochronie danych osobowych.
  - informacji naruszających dobra osobiste, obraźliwych i wulgarnych.
  - które łamią regulamin serwisu.
  - które dotyczą zarabiania w Internecie.
  - które dotyczą marketingu bezpośredniego, MLM, piramid i innych podobnych sieci.
  - które dotyczą zarabiania pieniędzy bez opisu działalności.
  - które reklamują serwis konkurencyjny.
  - w tej samej formie wielokrotnie.
  - sprzecznych z obowiązującym Prawem.
  - w niewłaściwych kategoriach.
  - powielania tego samego ogłoszenia. 
 • Prezentowane na stronach serwisu ogłoszenia i ich treści nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
 • Użytkownik akceptuje fakt, iż nie ma prawa rościć jakichkolwiek pretensji wynikłych z wadliwego działania serwisu.
 • Serwis nie bierze udziału w sporach powstałych między użytkownikami serwisu. Wszelkie nieporozumienia dotyczące treści ogłoszeń i zawartej lub niedoszłej do skutku transakcji rozwiązują między sobą sami użytkownicy. Serwis nie angażuje się również w jakiekolwiek czynności prawne związane z rozwiązywaniem tego rodzaju sporów.
 • Serwis nie dostarcza usługi usuwania ogłoszeń na żądanie.
 • Redakcja portalu lebork24.info zastrzega sobie prawo nie wyemitowania lub usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.
 • Serwis nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez użytkowników serwisu, nie pobiera żadnych opłat, prowizji w przypadku znalezienia kontrahenta. Serwis działa jedynie jako pośrednik kojarzący obie strony transakcji. Serwis nie może zapewnić, że każda z zaangażowanych stron działa w dobrej wierze. Serwis nie jest również w stanie kontrolować wiarygodności osób korzystających z serwisu. Użytkownik dokonuje zatem transakcji na własne ryzyko.
 • Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji lub niewłaściwego zachowania jednej ze stron transakcji.
 • Ogłoszenia są publikowane w portalu przez 21 dni. Po tym czasie zostaną wyłączone. Osoby, które chcą jeszcze raz opublikować ogłoszenie, powinny je dodać ponownie.
 • Ogłoszenia publikowane są bezpłatnie dla osób fizycznych i firm. Istnieje możliwość płatnej promocji w formie reklamy na stronie głównej oraz na innych podstronach naszego portalu. W sprawie zamieszczania reklamy proszę kontaktować się z administratorem portalu.
 • Niniejszy Regulamin może być on zmieniony w każdej chwili bez podania przyczyn.

 

Polityka prywatności:

Szanujemy Twoją prywatność. Jesteś w stanie kontrolować, jakie dane osobowe, jeżeli występują, dzielisz z nami. Nie jesteś zobowiązany do tego, by informować nas o tym, kim jesteś lub ujawniać jakiekolwiek inne informacje o sobie. Gromadzimy jedynie takie dane, które sam nam udzielisz, a w szczególności te, które są niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Informacje te nie będą przekazywane osobom trzecim. W trakcie Twojej wizyty na naszej stronie możemy zbierać pewne informacje z rejestru internetowego (np. przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego). Używamy tych informacji do zrozumienia natężenia ruchu na naszej stronie oraz w celu ulepszenie i/lub zwiększenia użyteczności zawartości naszej strony. Nie możemy rozpoznać Twojego adresu e-mail, chyba że sam dobrowolnie nam go podasz. Używamy odpowiednich środków bezpieczeństwa, aby przechowywać Twoje informacje bezpiecznie.

strony www Lębork
POD NASZYM PATRONATEM: I Festiwal Smaków FOOD Trucków (Lębork, pl. Pokoju, 21-22 kwietnia godz. 12-21), Wybory Małej Miss gm. Cewice (Dom Kultury w Maszewie Lęborskim, 21 kwietnia godz. 17), IX Ogólnoposki Festiwal Tańca (Lębork, ul. Piotra Skargi, hala widowiskowa, 27 kwietnia, godz. 10) Przedmajówkowy koncert popowo rockowy (Cewice, Gminne Centrum Kultury, 29 kwietnia godz. 18)