Lębork24

o nas

o nas

Change text size Save as PDF

Witamy w portalu www.lebork24.info

Lebork24.info jest serwisem informacyjno-społecznościowym poświęconym mieszkańcom powiatu lęborskiego. Znajdziecie tutaj wszystkie najważniejsze informacje i wydarzenia jakie mają miejsce w naszym powiecie. Dzięki stałej współpracy z czytelnikami, którzy mają wpływ na charakter i zamieszczane w portalu informacje ciągle się rozwijamy. Wspieramy dziennikarstwo obywatelskie, a w serwisie znajdują się materiały nadesłane przez naszych czytelników, którzy nabywają także praw do administrowania stroną. Ta współpraca owocuje tym, że jesteśmy jednym z najchętniej odwiedzanych internetowych serwisów lokalnych. Chętnie obejmujemy patronatem imprezy i wydarzenia kulturalne i sportowe. Przedstawiamy dokładne opisy i programy takich wydarzeń, na bieżąco relacjonujemy imprezy, a następnie zamieszczamy obszerne relacje prezentując zdjęcia i filmy.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego redagowania tej strony. Na wasze informacje czekamy pod adresem email: reporter@lebork24.info

Dzisiaj jest:
Thursday, 13 December 2018 r.
Imieniny:
Łucji, Otylii, Włodzisławy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. Z OSTATNIEJ CHWILI: Zawalił się budynek (pustostan) przy ul. Głowackiego - tzw. stara rzeźnia. Strażacy przeszukują obiekt, czy nie ma osób pod rumowiskiem.