Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Napad na Eurocash. Nieznani...

Napad na Eurocash. Nieznani sprawcy ukradli 40 tys. zł

wyświetlony 5392 razy
Change text size Save as PDF RSS

Po godz. 19 dwóch nieznanych sprawców napadło na ekspedientki hurtowni Eurocash w Lęborku i ukradli 40 tys. zł. Policja prowadzi wzmożone działania poszukiwawcze. Dostaliśmy informację, że wyznaczona jest nagroda komendanta powiatowego policji w Lęborku za pomoc w ujęciu sprawców kradzieży.

Na tę chwilę trudno powiedzieć w jakich okolicznościach dokonano kradzieży. Policja obecnie przesłuchuje sprzedawczynie, które zostały zaskoczone na zapleczu sklepu, prawdopodobnie w momencie gdy przeliczały gotówkę z utargu.

- Sprawcami są dwaj mężczyźni o wzroście 160 i 170 centymetrów – informuje Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy KPP Lębork. – Obaj byli ubrani na czarno z czarnymi szalikami na twarzy. Weszli od tyłu hurtowni, zapleczem i udali się do pomieszczeń gdzie przebywały kasjerki.

Prawdopodobnie obaj mężczyźni mieli dobrze przemyślany tok działania. Weszli w momencie, kiedy hurtownia była zamykana. Wiedzieli gdzie są przeliczane pieniądze. Obecnie policja prowadzi wzmożone patrole okolic hurtowni, wylegitymowani są przechodnie.

- Liczymy na pomoc osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub mają informację w tej sprawie – dodaje Pańczyszyn. – Wyznaczyliśmy wysoką nagrodę finansową za pomoc w ujęciu osób, które dokonały napadu i zapewniamy pełną anonimowość.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Thursday, 26 April 2018 r.
Imieniny:
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
strony www Lębork
POD NASZYM PATRONATEM: IX Ogólnoposki Festiwal Tańca (Lębork, ul. Piotra Skargi, hala widowiskowa, 27 kwietnia, godz. 10) Przedmajówkowy koncert popowo rockowy (Cewice, Gminne Centrum Kultury, 29 kwietnia godz. 18) UWAGA. W Łebuni (gm. Cewice) strażacy walczą z pożarem stodoły. Tymczasowo zablokowana droga wojewódzka 214 w kierunku Sierakowic