Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Życzenia Świąteczne dla...

Życzenia Świąteczne dla mieszkańców powiatu lęborskiego!

wyświetlony 4194 razy
Change text size Save as PDF RSS

Najbardziej wyczekiwanymi świętami, które przynoszą nam najwięcej radości to Wigilia i Boże Narodzenie. Jest to czas, który spędzamy wspólnie z najbliższą rodziną, osobami nam bliskimi. Dzieląc się opłatkiem składamy sobie tradycyjne życzenia – zdrowia, szczęścia, pomyślności. Tego też życzymy Państwu my, jak i osoby, które dzięki naszemu portalowi postanowiły podzielić się dobrym słowem i przekazać życzenia.
Zachęcamy do wysłuchania życzeń osób, które są Państwu znane. W tym gronie znaleźli się m.in.: starosta lęborski – Wiktor Tyburski, burmistrz Lęborka – Witold Namyślak, burmistrz Łeby – Andrzej Strzechmiński, wójt Nowej Wsi Lęborskiej – Ryszard Wittke oraz radni powiatu lęborskiego i miasta Lęborka, dyrektorzy placówek oświatowych i służb mundurowych.
Przyjmijmy te życzenia, by na co dzień, nie tylko w te świąteczne chwile, ale także i w przyszłym 2012 r. spełniło się to o czym marzymy. Nie zapominajmy również o duchowości tych świąt, dzieląc się opłatkiem, zasiadając do wigilijnego stołu i patrząc na pięknie przystrojoną choinkę, zaśpiewajmy kolędę i bądźmy dla siebie życzliwi nie tylko w tych świątecznych dniach, ale każdego kolejnego dnia.

Dziękujemy wszystkim za złożone życzenia oraz za owocną współpracę :))


Reporterzy: Adam Reszka i Michał Sałata

 

6 komentarzy:
Jakub pisze:
18:41 24.12.2011 r.

Starosta Tyburski... Na tym nagraniu nie wiem czemu kojarzy mi się tylko z generałem Jaruzelskim... Co zniszczy nam w nadchodzącym roku? Niech zamknie wszystko co możliwe i podwyższy pensję sobie i swojemu asystentowi. A co tam mieszkańcy powiatu. Po co ekonomik, po co dom dziecka. Proponuję zamknąć jeszcze szpital - będziemy jeździć do Słupska, można też LO1, skoro ekonomik Pan zamyka, to zburzy Pan ten budynek i zbuduje kolejny market. Panie Wiktorze! Mam nadzieję, że w 2012 roku Pan i cała Pana paczka spadnie ze stanowisk. Jako młody człowiek chciałbym żyć w powiecie, który pomaga mieszkańcom a nie robi im na złość. Po co podwyższył Pan sobie pensję? Żyje pan aby pomagać ludziom, czy żeby im zabrać? Nasze portfele są coraz cieńsze. Żyje się coraz gorzej. A, zapomniałem dodać, niech nie zapomni Pan sprzedać PKS-u.

Nigdy więcej rządów PO i Ziemi Lęborskiej w naszym powiecie! Niszczyciele, likwidatorzy. W tym roku pokazaliście na co Was stać!

Ania pisze:
22:35 03.01.2012 r.

Jesteś młody i pewnie dlatego nie wiesz, że te działania, które podejmuje starosta są niezbędne do zrobienia. Chwała mu za to ,że ma odwagę i determinacje do reform. Robi to także dla Ciebie. Kiedyś, jak podrośniesz, będziesz mu za to dziękował.

maniek pisze:
23:13 24.12.2011 r.

PO - antychrysty składają życzenia, Gosz się jąka, Stenka czyta z kartki (nie patrzy do kamery tylko obok), życzenia burmistrza Łeby bardzo brzydko nakręcone. operator kamery powinien wiedzieć, że jak coś się dzieje w kadrze to powinno być nakręcone od nowa a nie tak jak jest, że redaktor z Kanały 6 wchodzi w kadr i macha rękoma.

wojtek pisze:
12:48 25.12.2011 r.

maniek, czepianie się, to u ciebie tradycja, taka sama jak święta Bożego Narodzenia. Widzę, że życzenia wysłuchałeś bardzo starannie, bo ja na jakieś jąkanie nawet nie zwróciłem uwagi. Wiadomo, jeden mówi lepiej, drugi gorzej, nie każdy musi być oratorem. A to, że kolo z kanału 6 włazi w obiektyw przy nakręcaniu materiału, to tylko negatywnie świadczy o nim. Zazwyczaj, jak robię zdjęcia rodzinie na jakimś tle, to przechodzący ludzie sami schodzą z kadru i jeszcze przepraszam powiedzą, a ten widać wpycha się jak debil. Ale to chyba normalne u ludzi z kanału.

maniek pisze:
18:50 29.12.2011 r.

panie redaktorze coś pan przeoczył o czym wszyscy piszą nawet dziennik ( bez szcegulw, bo kolezanka kotarka ) nie może wiecej podać , czyzby solidarnosc dziennikarska nie pozwalała panu pisać o pijanym koledze w wieczur wigilijny . ?
A ja myślałem ze pan pierwszy podaje wszystkie wiadomosci , niech się wszyscy dowidza jak zachowują się bracia pismaki

admin pisze:
20:30 29.12.2011 r.

Z jednym muszę się z panem zgodzić, że jako pierwszy podaje wszystkie wiadomości, a przynajmniej staram się by tak było. Tak więc artykuł o "pijanym koledze" jak to pan ujął ukazał się już 24 grudnia - http://www.lebork24.info/news,838,Policja_ostrzega___nie_zasiadajmy_za_kierownica_pod_wplywem_alkoholu.

To, że jest to dziennikarz, nie oznacza, że będę pisał o tym jak o jakimś wyjątkowym zdarzeniu (aczkolwiek rozumiem, że dla niektórych jest to prawdziwa sensacja). Artykuł ten został tak napisany, jak każdy inny materiał z takiego zdarzenia drogowego. Jak pan zapewne zauważył, ta strona nie ma charakteru "brukowca". Chcemy pokazać rzetelne dziennikarstwo - czy nam się to udaje, to już muszą Państwo ocenić sami.

maniek i proszę nie sprowadzaj sprawy do komentarza w stylu - "niech się wszyscy dowidza jak zachowują się bracia pismaki". Jak widzisz i nawet TAKIE SENSACJE można podać w cywilizowany sposób, a o co chodzi i o kogo, to już wyjaśnili czytelnicy w komentarzach pod artykułem.


Dzisiaj jest:
Tuesday, 16 July 2019 r.
Imieniny:
Mariki, Benity, Dzierżysława
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24