Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Co się wydarzyło w Gimnazjum...

Co się wydarzyło w Gimnazjum nr 1 w Lęborku 18 i 22 listopada - relacja z otwartego spotkania dyrekcji szkoły z rodzicami

wyświetlony 6793 razy
Change text size Save as PDF RSS

Maciej Barański, dyrektor Gimnazjum nr 1 w Lęborku zorganizował otwarte spotkanie z rodzicami uczniów, którzy chodzą do tej placówki. Spotkanie dotyczyło podsumowania wydarzeń z 18 i 22 listopada. Przypomnijmy, że 18 listopada jedna z uczennic okaleczyła powierzchownie żyletką kilka swoich koleżanek i kolegów. Natomiast 4 dni później doszło do kolejnego incydentu. Tym razem miało dojść do pobicia ucznia przez męża jednej z nauczycielek pracujących w szkole.

- Od samego początku wiedzieliśmy, że rodzice będą chcieli w sposób wiarygodny dowiedzieć się, co wydarzyło się w szkole – powiedział na spotkaniu z rodzicami Maciej Barański. – Dlatego też powołaliśmy doraźne zespoły Rady Pedagogicznej oraz wszystkie jawne materiały jawne publikowaliśmy na naszej stronie internetowej http://www.gimnazjum1lebork.home.pl/

Poniżej przedstawiamy relację ze spotkania dyrekcji szkoły z rodzicami oraz stanowiska Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców oraz grona pedagogicznego.

rak

 

11 komentarzy:
nn pisze:
18:51 08.12.2011 r.

chłopak dostał napisany artykuł i tylko przeczytał i nie miał wyboru....

andy pisze:
13:23 19.08.7167 r.

...i kto w to uwierzy... :))) chyba sobie jaj robia w tej szkole....
..a co maja zrobić?:)))

max pisze:
13:23 19.08.7788 r.

panie Resz(TK)a, dlaczego usuwa pan wpisy, które opisują prawdziwe spojrzenie na ten wasz pseudo blog? to ma być obiektywizm? gratuluję !!!

admin pisze:
13:23 19.08.3430 r.

Pan Resz(TK)a usunął poprzedni wpis, bo tam, jak i tutaj, nie odnosi się pan merytorycznie do artykułu, ani do treści materiału tylko obraża pan swoimi wpisami osoby piszące.
Jak ma pan coś osobistego do mnie, to kontakt do redakcji podany jest na naszej stronie. Proszę pisać śmiało, odpowiem na maila, telefon, GG. Proszę się przedstawić i napisać w czym problem. Tutaj proszę się odnosić do artykułu.
Pozdrawiam

zaniepokojona!!! pisze:
13:23 19.08.2464 r.

Powiem wprost sprawa jest na tyle bulwersująca bo stało się to co sie stało ale jak ja słyszę cos takiego że bardziej jest poszkodowana sprawczyni żekomego skaleczenia żyletką swoich kolegów niż sami poszkodowani to szlag mnie trafia!!! to w dzisiejszych czasach otacza się opieką sprawców a nie poszkodowanych????????Sama jestem Matką i gdyby cos takiego przytrafiło się mojemu dziecku to napewno poruszyła bym niebo i ziemię żeby ktoś kto zachowuje się tak strasznie poniósł odpowiednie konsekwencjie a z tego co wiem to dziewczyna która skaleczyła jak nigdy nic dalej chodzi do szkoły !!!Powinno się eliminować z otoczenia zwłaszcza szkolnego tego typu zachowania i takich osobników a nie jeszcze bronić. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiatr pisze:
13:23 19.08.1540 r.

Tym bardziej że rodzice tej dziewczynki są raczej kojarzeni w Lęborku..

szok!!!! pisze:
13:23 19.08.4440 r.

A gdzie są rodzice o którym mowa w artykule (wycieli czy jak?????)

Matka! pisze:
13:23 19.08.4696 r.

Masz rację "zaniepokojona!!!" dziś przestępcy mają większe prawa niż osoby pokrzywdzone. Jeżeli któryś z kolegów tej dziewczyny uderzyłby ją a jej stałaby się krzywda to ten kolega poniósłby większą karę niż ta dziewczyna. Dziewczyna ma problemy emocjonalne i powinna być w zakładzie zamkniętym bo teraz zaatakowała żyletką a za chwilę przyniesie pistolet do szkoły i zacznie strzelać. W USA już dawno by siedziała w więzieniu.

anonim pisze:
22:53 17.12.2011 r.

skąd 13-latka zdobyłaby pistolet??

zaniepokojona!!!! pisze:
13:23 19.08.3492 r.

Tak to prawda "Matka! ' taki jest układ w naszych czasach że chroni się nie tych co trzeba!!!!Jest to bardzo przykre a jeszcze bardziej przykre jak na zebraniu słyszy się że,tak bardzo jest cięzko emocjonalnie i wogóle tej dziewczynie i jej rodzicom:(a pytam się a kogo to.......kto jej kazał brać żyletkę do ręki i okaleczać kolegów i koleżanki???????po co takie gadanie ze dobrze się uczy,łatwo nawiązuje kontakty a robi takie rzeczy ......dla to nie ma znaczenia jak robi takie rzeczy .....dziś żyletka jutro nóż a może coś innego ale gdy dojdzie naprawdę do gorszej tragedii to wtedy co niektórym otworzą się oczy!!!!!!!

zojka:) pisze:
13:23 19.08.3983 r.

takie małe pytanie do rodziców dzieci poszkodowanych czy nie zastanawialiście sie państwo z jakiego źrodła pochodziła ta zyletka czy nie była czymś zakażona ????????????czy w tym kierunku ktoś zrobił badania???? pomimo powierzchownego skaleczenia może przedostać się do organizmu wiele bakterii i wirusów!!! może warto nad tym pomysleć zeby potem nie okazało się że a jadnak......


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24