Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Z nami zdrowo na sportowo -...

Z nami zdrowo na sportowo - odliczanie do finału

wyświetlony 333 razy
Change text size Save as PDF RSS

371.592 km znajdują się aktualnie na wspólnym liczniku rywalizacji „Powiat Lęborski – Z nami zdrowo i sportowo”. Powoli zaczynamy odliczać do końca rywalizacji. Tegorocznej edycji zakończy się już za dwa tygodnie, 31 lipca.

Po tym terminie organizatorzy przystąpią do wyłonienia tych, którzy przeszli, przebiegli, przejechali najwięcej kilometrów, by wyłonić finalistów. Przypomnijmy, że finalistą, który może ubiegać się o tytuł najlepszego w swojej dziedzinie może być tylko mieszkaniec powiatu lęborskiego, który w aplikacji Endomondo udostępnił publicznie swoje treningi, by można było dokonać obliczeń z podziałem na poszczególne aktywności oraz zarejestrował się na stronie www.powiat-lebork.com, korzystając z rejestracyjnego formularza rywalizacji. Kto jeszcze tego nie zrobił, a chce uczestniczyć w finałowym podziale nagród, powinien uczynić to niezwłocznie. Formularz znajduje się na prawym panelu strony pod bannerem z logo rywalizacji. Prosimy również o nie rejestrowanie się wielokrotne – raz w zupełności wystarczy, a organizatorom ułatwi przebrnięcie przez długą listę uczestników.
Nagrody dla najaktywniejszych są rzeczą oczywistą, ale nie zapominajmy również, a może przede wszystkim o głównym celu tej rywalizacji – budowaniu własnej kondycji i inwestowania w zdrowie i sprawność oraz o celu charytatywnym. W tym roku – niezawodny od pierwszej edycji Partner – Farm Frites Poland S.A. ufunduje niepełnosprawnej osobie z terenu powiatu lęborskiego, wskazanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie – specjalistyczny podnośnik i ssak medyczny – urządzenia ułatwiające codzienne funkcjonowanie.

Fakt, że zbliżamy się do zakończenia rywalizacji nie ogranicza możliwości przystąpienia do niej nawet w tym momencie. Oczywiście rozpoczęcie rywalizacji w jej końcowej fazie raczej na pewno nie zapewni wyniku umożliwiającego wejście do ścisłego finału, ale na pewno stanie się pozytywną mobilizacją do ruchu, poprawiania sprawności i dbania o zdrowie, a ta wartość, zwłaszcza w tym roku, jest bezcenna. Każdy z nas zmuszony był zmierzyć się z zagrożeniem koronawirusem COVID-19. Powiat lęborski jest miejscem, w którym oddziaływanie patogenu do tej pory nie było dotkliwe, jednak skutki wprowadzonych globalnie w skali kraju ograniczeń dotknęły również jego mieszkańców oraz funkcjonujących na tym terenie firm. Czasowe zatrzymanie gospodarki, ograniczenia w kontaktach społecznych na pewno nie pozostaną bez skutku, jednak z funkcjonowaniem w oblicvzu zagrożenia koronawirusem trzeba było nauczyć się żyć. Tej umiejętności sprzyja dbałość o kondycję, zdrowy styl życia i ogromna dawka optymizmu, która cechuje wszystkich uczestników rywalizacji.

O szczegółach dotyczących terminu wielkiego finału połączonego z wręczeniem pucharów i nagród dla najaktywniejszych, poinformujemy Państwa na stronie internetowej i poprzez społecznościowy Facebook. Pierwotnie miało to nastąpić podczas festynu na zakończenie lata w ostatni weekend sierpnia, jednak obowiązujące ograniczenia uniemożliwiły realizację imprezy. Niemniej - finał rywalizacji „Powiat Lęborski – Z nami zdrowo i sportowo” odbędzie się w najdogodniejszym możliwym terminie – prosimy śledzić bieżące informacje na stronie internetowej i Facebooku.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24