Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Ponad 300 gram narkotyków w...

Ponad 300 gram narkotyków w domu 27-latka

wyświetlony 1198 razy
Change text size Save as PDF RSS

Policjanci wydziału kryminalnego lęborskiej komendy w jednej z miejscowości na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska, w trakcie przeszukania pomieszczeń należących do 27-letniego mężczyzny ujawnili narkotyki i nielegalne krzewy konopi. Na terenie całej posesji znaleziono ponad 300 gramów różnych narkotyków i innych środków odurzających. Znajdował się tam również specjalistyczny sprzęt do uprawy nielegalnych roślin, tj. nawozy oraz wagi elektroniczne, oraz ukryte pieniądze i zawinięte w srebrną folię porcje narkotyków. Na miejscu, gdzie policjanci zlokalizowali narkotyki, pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która z technikiem kryminalistyki wykonywała szczegółowe oględziny. Łącznie policjanci wyeliminowali z rynku ponad 300 gramów środków odurzających. Zostały one zabezpieczone i przekazane do dalszych badań. Teraz biegły z zakresu fizykochemii przeprowadzi badania tych substancji.

27-letni mieszkaniec powiatu lęborskiego został przesłuchany i teraz odpowie przed sądem za popełnione przestępstwa, za które grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Zabezpieczone przez policjantów narkotyki będą stanowić dowód w postępowaniu przeciwko niemu.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24