Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > 5 osób rannych w wypadku na...

5 osób rannych w wypadku na krajowej "szóstce"

wyświetlony 3754 razy
Change text size Save as PDF RSS

5 osób rannych w tym jedna poważnie, to tragiczny finał dzisiejszego zdarzenia drogowego na krajowej „szóstce” między Lęborkiem a Leśnicami. Policja bada co mogło być przyczyną zdarzenia, ale z pierwszych informacji wynika, że kierowca osobowego busa przysnął ze zmęczenia.

Do wypadku doszło o godz. 16.46. Warunki pogodowe do jazdy były bardzo dobre. Jednak 42-letni kierowca volksawgena LT35, mieszkaniec powiatu wejherowskiego, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Badania wskazały że był trzeźwy. Pod uwagę brane jest więc zasłabnięcie lub zaśnięcie kierowcy. Poszkodowanych zostało 5 osób - trzy z powiatu lęborskiego i 2 z powiatu wejherowskiego. Najmłodszy poszkodowany ma 17 lat.

Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by wyciągnąć dwie osoby. Z miejsca zdarzenia jednego poszkodowanego z poważnymi obrażeniami podjął śmigłowiec LPR. Na miejscu technicy policyjni zbierali dowody, wykonywali dokumentację. Dopiero prowadzone dochodzenie wyjaśni na 100% co było przyczyną tego wypadku.

Adam Reszka
Fot. KG PSP

1 komentarzy:
dużo zdrowia pisze:
18:22 25.06.2020 r.

dużo zdrowia dla poszkodowanego


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24