Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Kolejny niebezpieczny wypadek...

Kolejny niebezpieczny wypadek drogowy w powiecie lęborskim

wyświetlony 1681 razy
Change text size Save as PDF RSS

W miniony piątek policjanci z Lęborka apelowali do kierujących o rozwagę oraz o szczególną ostrożność na drogach, po groźnej kolizji, jaka miała miejsce w Lęborku na skrzyżowaniu ul. Czołgistów i Armii Krajowej. Wczoraj doszło do kolejnego poważnego zdarzenia na drodze prowadzącej do Lęborka od strony miejscowości Popowo. Kierująca pojazdem fiat, jadąc od strony miejscowości Popowo, na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym pojazdem vw. Kierująca vw wyniku tego zderzenia wjechała do przydrożnego rowu. Pomimo znacznych uszkodzeń pojazdów na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny. Do czasu usunięcia skutków zdarzenia policjanci wyznaczyli objazdy.

Ponownie policjanci przypominają i apelują. Panująca aura nie jest sprzymierzeńcem kierowców. Opady deszczu powodują, że w wielu miejscach na drogach może być niebezpiecznie. Mundurowi apelują o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków, zwłaszcza w obliczu zbliżających się wakacji i sezonu urlopowego.

KPP Lębork

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24