Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Urząd Miejski w Lęborku...

Urząd Miejski w Lęborku przywraca bezpośrednia obsługę obywateli

wyświetlony 247 razy
Change text size Save as PDF RSS

Burmistrz Miasta informuję, iż od poniedziałku 25 maja br. Urząd Miejski w Lęborku, przywraca bezpośrednią obsługę obywateli z zachowaniem odpowiednich wymogów sanitarnych. Wchodząc do urzędu należy zachować środki bezpieczeństwa:

  • zasłonić usta i nos, możesz to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki czy szalika,
  • przed wejściem do urzędu starannie zdezynfekować ręce płynem,
  • zachować dystans co najmniej 2 metrów od innych osób.

Ponadto, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja br., dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

W dalszym ciągu zachęca się mieszkańców do załatwiania spraw urzędowych drogą mailową, przez e-puap, telefonicznie lub pocztą tradycyjną.

red

1 komentarzy:
Ponadnormatywny pisze:
14:19 24.05.2020 r.

Wszystko można załatwić droga elektroniczna tylko taki Pernal nie potrafi odpowiedzieć nawet po upływie miesiąca czasu,ale poczekam i jeszcze raz napisze o wszystkim droga przez biuro podawcze.


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24