Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Starostwo powiatowe zakupi...

Starostwo powiatowe zakupi sprzęt komputerowy dla szkół

wyświetlony 184 razy
Change text size Save as PDF RSS

215 szt. sprzętu komputerowego trafić ma wkrótce do szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Lęborski. W ramach projektu, zakup sprzętu sfinansuje, jako instytucja zarządzająca, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Projekt nosi nazwę: „Kompetencje zawodowe inwestycją w przyszłość powiatu lęborskiego” i jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Oś Priorytetowa III Edukacja, Działanie 3.3 Edukacja Zawodowa, Poddziałanie 3.3.1 Jakość edukacji zawodowej RPO WP 2014-2020)”.

13 maja br. Powiat uzyskał zgodę na zmianę wniosku, umożliwiającą m.in. zakup dodatkowego sprzętu i wyposażenia na cele edukacyjne. Po weryfikacji potrzeb szkół uczestniczących w projekcie, Powiat Lęborski zawnioskował o zakup 22 laptopów z wyposażeniem i oprogramowaniem, 160 tabletów – również z pełnym wyposażeniem i oprogramowaniem, 16 zestawów nausznych słuchawek bezprzewodowych, 16 szt. kamer internetowych i drukarki.

red

1 komentarzy:
Mietek pisze:
19:10 22.05.2020 r.

Już zaczyna się picie alkoholu muzyka na cały regulator i to się wszystko dzieje u tych z bardzo małym minimum socjalnym na ul. Sienkiewicza.


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24