Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Zagłosuj na lęborskie...

Zagłosuj na lęborskie inwestycje w konkursie Modernizacja Roku i Budowa XXI w.

wyświetlony 467 razy
Change text size Save as PDF RSS

Inwestycje miasta Lęborka „Przebudowa wieży ciśnień w Parku Chrobrego” oraz „Klub Osiedlowy „BAZA” zakwalifikowały się do konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.". Konkurs z 24-letnią tradycją docenia najciekawsze dokonania samorządów i budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji. Statuetkę i Tytuł „Modernizacja Roku” jest obiektem pożądania zarówno inwestorów, wykonawców, jak i projektantów modernizacji.

Lęborskie inwestycje zgłoszono w kategorii „obiekty użyteczności publicznej”. Zapraszamy do głosowania internetowego na stronie www.modernizacjaroku.org.

Opisy i zdjęcia zmodernizowanych obiektów z Lęborka oraz formularze głosowania dostępne są tutaj:

Wieża Ciśnień - KLIKNIJ I GŁOSUJ

Klub Osiedlowy BAZA - KLIKNIJ I GŁOSUJ

red

2 komentarzy:
Bruce Davids pisze:
00:37 11.05.2020 r.

Witam wszystkich, czy obecnie znajdujecie się w poważnym kryzysie finansowym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy Bank odrzucił cię i chcesz pożyczki, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby? - Nie ma problemu. Bez względu na sytuację finansową. Możemy zaoferować kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, kredyty prywatne i kredyty wyłącznie na cele edukacyjne.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz.
Pytania / wsparcie? - E-mail (ferratum.loans@gmail.com) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin.

Możemy pomóc Ci w pożyczce w wysokości od 5000 do 200 milionów USD w celu rozwiązania problemów finansowych przy bardzo niskim 3% oprocentowaniu na okres od 1 do 30 lat (12-360 miesięcy). Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niską spłatą odsetek w czasie trwania pożyczki po zabezpieczeniu z nami pożyczki. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie! Jeśli masz wątpliwości lub chcesz wyjaśnić, napisz do nas na adres
E-mail: ferratum.loans@gmail.com

Jasiek pisze:
19:57 19.05.2020 r.

Witam, jestem zainteresowany kwotą 200 milionów dolarów , gdzie można podejść?


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24